Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Spodnie DPM firmy Blue Castle


Recommended Posts

Właśnie te spodnie są zrobione jak kontrakty tylko że materiał trochę się różni i kolor jest bardziej żółty. Inne są tylko guziki na kieszeniach, bo są zwykłe a nie kanadyjskie i maja napy przy kieszeniach pod pasem. Z tyłu zamiast jednej maja dwie kieszenie. A tak to wyglądają tak samo jak kontrakty.

Ale dzięki za informację, myślę że temat wyczerpany i do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites

Specjalistą nie jestem, ale na żadnym kontraktowym DPM nie mam nic poza kontraktem (metką z kontraktem i rozmiarem).

 

FIFEK, napisałeś że różnią się w każdym elemencie (materiał, kolor i krój) a potem piszesz: "A tak to wyglądają tak samo jak kontrakty.", ciekawe :icon_smile:

Edited by Hornet
Link to post
Share on other sites

Z tego materiału szyte są kombinezony dla dzieci - między innymi. Taki kombinezon się mi trafił - rozmiarówka fatalna i mimo wymierzenia rozmiar jest inny - moja córka się w nim utopiła. Materiał sztywny. Niestety szycie też do najlepszych nie należy - po spokojnym użytkowaniu - chłopak na którego pasowało - dosłownie na wyjeździe na ryby rozpruła się samoistnie nogawka.

 

Tyle - nie polecam

 

Ale po zszyciu i wzmocnieniu jest ok.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...