Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Repka ~500 zł


Recommended Posts

Nie każdy przesiada się przecież na lipo , to chyba logiczne, nie? Sam używałem takich batek przez pewnie 1.5 roku. Z czasem siadają, jedne szybciej drugie później. Wszystko zależy od tego czy o nie dbasz korzystając z lipnej ładowarki zestawowej. Jakby te baterie nie działały 'należycie' to przecież by ich do zestawów nie dawali.

 

Konkluzja: Działają, ale różnie bywa. Prędzej czy później lepiej złapać się za lepszą ładowarkę, a do tego Lipo.

Link to post
Share on other sites

Korzystałem przez dwa lata z NiMH. Nigdy nie bawiłem się w jakieś mierzenie czy efekt pamięci rzeczywiście zaistniał czy nie. Wiem jednak, że batka LiPo jest bardziej efektywna i opłaca się ją kupić jak będziesz miał na to pieniądze.

Po pierwsze, LiPo jest wydajniejsze pod względem czasu strzelania - 1Ah w LiPo da nam dłuższe strzelanie niż 1Ah w NiMH. LiPo nigdy mi się jeszcze nie rozładowało, a NiMH tak - może to wina efektu pamięci, ale zawsze starałem się o moją batke dbać na tyle na ile umiejętności i portfel mi pozwalały. Edytuj: mój NiMH miał fabrycznie zdaje się 1600mAh, LiPo ma 1200mAh.

Po drugie, LiPo jest wydajniejsze pod względem szybkostrzelności - mimo, że 7,4V w LiPo jest mniejszym napięciem niż 8,4V w NiMH to LiPo da niemniejszy ROF (czyli szybkostrzelność).

Po trzecie, LiPo daje rade w zimę, a NiMH nie bardzo.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Dziękuje wam za opinie co do bateri.

Mam nadal dylemat co do repki, jest ich bardzo dużo po róznych cenach (mówie o tych 500-600).

Najlepiej jak komuś się chce to by mógł mi opisać swojo repke (za 500-600 zł) i opisał jej wady-zalety. Ja na podstawie tych wytycznych mógłbym dopasować swoją idelną repke ;)

Link to post
Share on other sites

To niestety nie jest koncert życzeń. Tutaj nikt na kompletnym stocku nie siedzi raczej jak ma rad udzielać. To co ci polecono to dobry wybór, więcej z tego nie wyczarujesz. Zerknij na RK od boyia z wyższą numeracją, to samo w środku, tylko z dłuższą lufą i innym wyglądem.

Link to post
Share on other sites

Dziękuje wam za opinie co do bateri.

Mam nadal dylemat co do repki, jest ich bardzo dużo po róznych cenach (mówie o tych 500-600).

Najlepiej jak komuś się chce to by mógł mi opisać swojo repke (za 500-600 zł) i opisał jej wady-zalety. Ja na podstawie tych wytycznych mógłbym dopasować swoją idelną repke :icon_wink:

Seria RK od Boyi to chyba najbardziej opłacalny wybór w tym przedziale cenowym. Jakość w stosunku do kasy na to wydanej - wzorowa

Link to post
Share on other sites

Szanuje swój języki na przykładzie tym, że uzywam polskich znaków,a . pisze jak mi wygodnie.

Pamiętaj, że jest to internet, a nie "Urząd Miasta" , a pisanie skrótami ułatwia strasznie życie jak np." z/w"

Prośba, szanuj swoich rozmówców równie jak szanujesz siebie i pisz w normalnym języku a nie w "nowomowie" :icon_exclaim:

Rzcz. uż. skr. uł. ży., a moż. pój. kr. dal. i przest. używ. samog?

Ed. zap. pows. krop.

Marek, wspaniałe... :hahaha: Creytos, zrozumiałeś :icon_question:

 

Do meritum.

Dziękuje ( :icon_question: ) wam ( :icon_question: ) za opinie co do bateri ( :icon_question: ).

Mam nadal dylemat co do repki ( :icon_question: ), jest ich bardzo dużo po znych ( :icon_question: )cenach (mówie ( :icon_question: ) o tych 500-600).

Najlepiej jak komuś się chce to by mógł mi opisać swojo ( :icon_question: ) repke ( :icon_question: ) (za 500-600 zł) i opisał jej wady-zalety. Ja na podstawie tych wytycznych mógłbym dopasować swoją idelną ( :icon_question: ) repke ( :icon_question: ) :icon_wink:

Jeśli już nauczysz się pisać, zacznij też czytać i używać opcji "szukaj":

http://forum.wmasg.p...01#entry1847411

http://forum.wmasg.p...01#entry1882447

http://forum.wmasg.p...01#entry1934674

http://forum.wmasg.p...01#entry1929030

http://forum.wmasg.p.../page__hl__rk01

http://forum.wmasg.p...ull-metal-boyi/

Zajęło mi to minutę, a takich tematów jest co najmniej kilkanaście. :icon_confused:

 

Poza tym podejrzewam, a nawet jestem pewien, że nikt z użytkowników Forum nie ma "repki" a tym bardziej "idelnej", więc nie licz na pomoc w tym zakresie...i :icon_evil:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Eh.... to mnie zgjeliście.

 

Poza tym podejrzewam, a nawet jestem pewien, że nikt z użytkowników Forum nie ma "repki" a tym bardziej "idelnej", więc nie licz na pomoc w tym zakresie...i :icon_evil:

Chyba źle przeczytałeś mojego posta

Dziękuje wam za opinie co do bateri.

Ja na podstawie tych wytycznych mógłbym dopasować swoją idelną repke :icon_wink:

Czy według ciebie jest tu coś napisane, że ludzie mają "idealne repliki" ? Następnym razem czytaj ze zrozumieniem.

Link to post
Share on other sites

Ja czytam ze zrozumieniem, to chyba Ty masz takie trudności, popatrz ile błędów porobiłeś w swoim poście (oznaczyłem je kolorem).

 

Merytorycznie:

- określ budżet,

- określ jakie repliki Ci się podobają.

 

 

Bierz AK od Spartaca. Dobra repka (...)

:icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_eek2: :icon_eek2: :icon_eek2:

Chyba, że nie zrozumiałem kpiny...

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Ale wy spinacie się nie potrzebnie.

Jak czytam inne tematy na forum to taka napięta atmosfera w nich panuje. że człowiekowi odechciewa się go spradzać. Ale nie pisze z wami o atmosferze tylko o zakupie Repliki, bo jestem w tym zielony jak trawa.

Więc bez dalszych zbędnych gadanin w tym temacie.

Oczekuje jedynie odpowiedzi na moje pytania ewentualnie jeżeli chce ktoś mi doradzić to spoko, ale przestań się spinać.

-Mój budżet to 600>

-Podobają mi się bronie w stylu RK, ale nie dla wyglądu chce kupować sprzętu by potem na śmietniku sie nie walał.

Edited by Creytos
Link to post
Share on other sites

'Chińczyk' to zawsze loteria (mniejsza niż 'używka' ale jednak loteria). Masz kasy tylko na chińczyka, więc kup co Ci się podoba i jeśli jesteś wierzący to możesz się pomodlić, żeby dobrze wypadło jak Ci będą pakować replikę w sklepie. Jak wypadnie źle to masz zawsze gwarancję lub możliwość podłubania samemu lub z pomocą serwisanta. Pował zrobił Ci listę z taiwangun ale możesz poszukać sobie też czegoś u konkurencji. Jest gb V3 bólu nie powinno być ale pewności nie ma.

A wracając do pierwszego postu - czasem 'plastikowy szajs' wytrzyma więcej niż Full Metal ZnAl.

Idąc dalej to o ile replika made in china przejdzie o tyle szpej już nie. I tyle w temacie - Repki.

Link to post
Share on other sites
(...) Powała zrobił Ci listę z taiwangun ale możesz poszukać sobie też czegoś u konkurencji. (...)

To tylko przykłady, w innych sklepach można trafić na promocje, ciut niższe ceny.

 

A wracając do pierwszego postu - czasem 'plastikowy szajs' wytrzyma więcej niż Full Metal ZnAl.

Idąc dalej to o ile replika made in china przejdzie o tyle szpej już nie. I tyle w temacie - Repki.

W pełni zgadzam się ze Św. Piotrem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...