Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki colt/usp/hicapa na CO2 - mocny blow back, mniej fps, dobre zawory w magach


Recommended Posts

Cześć, szukam za około ~400 zł repliki gaziaka typu colt 1911, hicapa, albo usp.

Kolega zakupił hicapę na green gas od KJW i mi bardzo pasuje a strzela że hoho. Aczkolwiek wolał bym na kapsuły CO2, jednakże coś czemu nie będą się psuć ciągle zawory w magazynkach. Prędkość wylotowa mało istotna, poniżej 300fps może być, więcej gazu może iść w zamek.

Moje typy to colt kwc ale to ma ciut za dużo fps,

usp od kjw na green gas (jak z magami?) - pisałem temat jakiś czas temu z pytaniem o to USP i albo nikt tego nie używa albo temat mi utonął. Można kupić już za 380 zł - podobno łamie się spust (jedyne co na wma znalazłem) ale jestem w stanie sobie z płaskownika wyciąć stalowy spust i wykończyć pilnikiem.

podobna hicapa od KJW jak kupił kolega, również na green gas

 

Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites

O wiele lepiej, ale tak szczerze jak bym chciał replikę na gg to brałbym TM bo wtedy trwałość jest piękna.

Hmm moją hi-capę KJW na co2 miałem około roku i jedyna awaria to wymiana zbijaka na stalowy guardera i zamek trochę się rozklekotał ale jeszcze w granicach, że można używać, ale co się działo dalej nie wiem bo sprzedałem.

Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem, hi-capa na co2 kosztuje około 400zł, TM 700zł. Moja hi-capa wytrzymała rok plus zapewne jeszcze pochodziła z półroku min zanim zamek całkowicie się rozklekotał i był do wymiany. Miałem też replikę TM i porównując kulturę pracy to do kjw nie wrócę.

 

Wróć TM tylko 650zł http://www.airsoftar...HI-CAPA-5.1/910

Edited by samael16
Link to post
Share on other sites

Ja mam 1911 od KWC od półtora roku i jestem zadowolony. Kopie bardzo ładnie, a fpsów nie ma tak dużo, bo 340-350.

Jedyny problem to części zamienne. Bardzo ciężko dostępne, trzeba sprowadzać za granicy. Po roku użytkowania wyrobiła się dysza i trzeba było wymienić na nową.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...