Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w wyborze


Recommended Posts

Witam.

Drodzy maniacy, od pewnego czasu zbieram się do kupna nowej repliki. Byłem przekonany do http://gunfire.pl/pr...-ELS-74-MN.html ale zarówno na wmasg jak i w innych miejscach w sieci, natknąłem się na mniej lub bardziej przychylne recenzje tej repliki, które totalnie mnie zdezorientowały. Znajomy twierdzi, że lepiej dołożyć trochę i kupić ten niż np cymke, ale jestem ciekaw co na to inni.

Trafiłem jeszcze na http://gunfire.pl/pr...6-R8-L-tan.html

i zastanawiam się czy to mogłaby być alternatywa.

Pozdrawiam i liczę na pomoc

Edited by Vylkur
Link to post
Share on other sites

Dzięki serdeczne za dotychczasowe odpowiedzi. Jednak dalej nie za bardzo wiem co robić, po prostu nie wiem, czy opłaca się dawać tego tysiaka za replike, która miałaby być odrobinę lepsza od tych tańszych, dlatego pytam o to Was, bo na pewno macie większe rozeznanie w temacie niż ja. Oczywiście, jeśli coś jest warte swojej ceny to nawet nie będę się zastanawiał, tylko pytanie, czy ten E&L jest.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Decyduje się na 105, jednak możecie mi jeszcze doradzić jakąś baterie, bo konsultant powiedział mi, że oni w gunfire odpowiednich, takich na grzbiet, nie mają, ale poleca poszukać w sklepach modelarskich. Może ktoś ma jakiś sprawdzony sklep?

Edited by Vylkur
Link to post
Share on other sites

LiPo Redox 7,4V 1200mAh, 20C; wymiary sklepowe (wg GF) - 125 x 20 x 11mm; wymiary mojej batki 124 x 18 x 9mm - Cyma 028 B - pod dekiel pasuje.

Uwagi: Na szerokość mój akumulator jest właściwie na styk - obawiam się, że gdyby szerokość była taka jak podał sklep (2mm większa niż u mnie) batka mogłaby nie pasować. Dodatkowo stockowo w batce kable są długie i to one głównie utrudniają upchnięcie batki pod deklem (wchodzi, ale trzeba się trochę nagimnastykować przy upychaniu kabli) dlatego zalecam skrócić je.

Pewny na 100% nie jestem, że się zmieści, ale chyba powinna (chyba miejsca pod deklem we wszystkich AK jest tyle samo).

Link to post
Share on other sites

Tu masz pasujący -> http://deltashop.pl/...h-2s-1525c.html

Poza tym, że się mieści, to jeszcze kosztuje w miarę normalną kasę. VBpower to porażka. Jakość przeciętna, a cena z kosmosu. Sam to miałem, zaplaciłem jak za złoto, sprzedać musiałem po cenie modelarskiej używki.

Polecam. W Berylu się mieściła to i w tej 105 wejdzie. Alternatywą może być Redox 7,4 1400mah

Link to post
Share on other sites

Co kto lubi. Dla mnie np. o ile rof poniżej 15-16 k/s jest od biedy do zniesienia, o tyle reakcja na spust na singlu w takim zestawieniu jest po prostu beznadziejna zazwyczaj w aegach.

Przy rofie 18-19 rekacja na spust robi się przyzwoita, a powyżej 20 jest już dobrze.

Dlatego osobiście wziąłbym 11,1, ostatecznie 7,4 z wysokim C, ale o to w przypadku sticków ciężko.

Link to post
Share on other sites

Witam,

ponawiam temat i chciałbym prosić o pomoc w wyborze repliki na początek. Budżet jaki mam na nią to 800zł. Bardzo poważnie zastanawiałem się nad CM040, z myślą o późniejszym tuningu. Ogólnie najbardziej przypada mi do gustu M16, lecz jest to z tego co mi wiadomo poza zasięgiem. Prosiłbym o opinię, czy 040 posłuży trochę i będzie dobrą bazą pod późniejsze zmiany oraz ewentualne zaproponowanie jakiejś alternatywy. Czy sklepy biorąc pod uwagę koniec sezonu (perspektywiczny śnieg na zewnątrz) zwiększają zwykle liczbę promocji?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...