Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tacticals.pl


Recommended Posts

Ragged Wear | Profesjonalne Wyposażenie i Oporządzenie Taktyczne - http://tacticals.pl/

 

Przeglądając Allegro w poszukiwaniu sprzętu firmy Condor trafiłem na ten "sklep" który oferował wszystko w najniższych stawkach. Postanowiłem zagadać na maila czy mają może rzeczy które chce (bo na aukcjach ich już nie było) i okazało się że na stanie chyba nic nigdy nie mają, ale w 4dni są w stanie załatwić wszystko od polskiego dystrybutora. Wszystko mailowo załatwiłem i w kilka dni otrzymałem paczke.

 

Niestety nie posiadają żadnego oficjalnego cennika, trzeba podać co się chce i odpowiedzą mailowo z ceną, za to niższą niż u konkurencji :icon_smile:

 

@lisek90 jak już mówiłem wiciokowi o ile rzeczywiście to może wyglądać na reklame to tak nie jest, zobacz moje posty - kompletuje sprzęt i każdy z nich jest opinią o innym sklepie, a raczej 4 konkurencyjnych sklepów nie promuje :icon_smile:

 

Po prostu oni sprzedają za mniej niż sugerowana cena detaliczna, paczke się dostaje, na co tu narzekać...

 

Póki co kupiłem u nich:

Ochraniacze Kolan ALTA Flex - 99zł

Condor MA8: Utility Pouch - 62zł

Condor Quick Release Plate Carrier - 376zł

Suma: 537zł

 

Nigdzie tego taniej nie mogłem znaleźć, dla porównania w SpecShop gdzie sprzedają po sugerowanych cenach

 

Ochraniacze Kolan ALTA Flex - 110zł

Condor MA8: Utility Pouch - 65,01zł

Condor Quick Release Plate Carrier - 399zł

Suma: 574.01

 

i za te 4dychy różnicy mogę sobie już kolejne oporządzenie do kamizelki kupić :icon_razz: Jakby ktoś miał gdzieś taniej to chętnie się tam przeniosę z zakupami i dam nową opinię :icon_wink:

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kupiłem na koniec września wkład Source WLPS 3L z allezło (taniej o kilka dyszek, zawsze na pifko zostanie :D)

Poczekałem z tydzień, przyszedł do mnie uszkodzony (materiał był rozwarstwiony u dołu wkładu), wysłałem email, szybka reakcja w postaci telefonu. Opisałem całą sytuację, odesłałem, ponownie poczekałem tydzień i dostałem nowy.

 

Ogólnie jestem Zadowolony i Polecam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...