Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufa precyzyjna do M4 Specna Arms


Recommended Posts

Witam! Wczoraj kupiłem replikę firmy specna arms SA-A05. Problem jest taki, że ma lufę 22.8mm przez co celność jest mała. Wymieniłem już gumkę hop-up na zieloną G&G ale celność nadal jest mała. Chciałbym do repliki kupić taką lufę wewnętrzną: http://gunfire.pl/product-pol-1152190457-Stalowa-lufa-wewnetrzna-6-08-364mm.html . Czy przy wymianie lufy trzeba wymieniać jakieś inne części gearbox-a???

Link to post
Share on other sites

Witam! Wczoraj kupiłem replikę firmy specna arms SA-A05. Problem jest taki, że ma lufę 22.8mm przez co celność jest mała. Wymieniłem już gumkę hop-up na zieloną G&G ale celność nadal jest mała. Chciałbym do repliki kupić taką lufę wewnętrzną: ... Czy przy wymianie lufy trzeba wymieniać jakieś inne części gearbox-a???

 

Niet, ale nie wiem po co zamieniać lufe 22,8 cm na 13 cm dłuższy ten sam szajs :teethh: Problemem w celności twojej repliki nie jest lufa, ale układ który poprostu nie jest wydajny, czy tam szczelny... Już lepiej kupić odpowiednią dysze, dać to komuś do zrobienia i będzie dużo lepszy efekt niż wydawanie pieniędzy na tą lufe...

Edited by grzesio93
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Zacznijmy od tego średnica ma mniejsze znaczenie, ważne jest wykonanie lufy od siebie polecę lufe promyka mam w giecie kuleczki jak po sznurku, z tańszych opcji systema, z doświadczenia nie polecam guardera ale może to była gorsza sztuka.

 

A madbul? Podobno też jest to dobra firma.

Link to post
Share on other sites

Nie jest. Porządna firma to: Edgi, Prometheus, PDI, ale one kosztują stosownie do oferowanej jakości. Guarder, Madbull, JBU to dość padlinowate lufy, często między partiami jest zauważalna różnica w jakości. Rosądne skupienie i kontrolę jakości ma Systema. Nie wiem jak SHS, bo nie miałem okazji założyć, jeszcze, tej lufy (może na dniach będzie okazja zrobić test w zamkniętej hali na dystansie 100+). Na stockowej lufie KWA mam lepsze skupienie niż ludzie na Madbullu czy Guarderze (przy porównywalnej długości lufy i mocy repliki).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...