Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG0638 G.5 Galaxy czy Spartac SRT-08


Recommended Posts

Okej wyręczę cię troche, galaxy ja mam więc chcesz coś wiedzieć to pytaj, gieta jg ma te same bebechy co każda replika z gearboxem jg w tym przedziale cenowym, poszukaj o nim informacji. O tym SRT pierwsze słysze, lepiej się tego nie tykaj i z rodziny ak weź coś ze znanych i polecanych cymek.

Edited by zajcu97
Link to post
Share on other sites

Okej wyręczę cię troche, galaxy ja mam więc chcesz coś wiedzieć to pytaj, gieta jg ma te same bebechy co każda replika z gearboxem jg w tym przedziale cenowym, poszukaj o nim informacji. O tym SRT pierwsze słysze, lepiej się tego nie tykaj i z rodziny ak weź coś ze znanych i polecanych cymek.

Dzięki za pomoc, dowiedziałem się że Spartaki są nowe na rynku i jeszcze prawie nikt tego nie ma. Myślę o kupnie JG ale g.5 też jest dobre. Wiem też że kolega ma tą mp5 od galaxy i jest dość łamliwy :/ Na twoim profilu zobaczyłem że jesteś z Kielc ( Ja z okolic Buska-Zdroju) więc może kiedyś przy jakiejś rozgrywce się spotkamy :)
Link to post
Share on other sites

Możliwe :) I Gieta i Mp5 są dobre jak na tą cene. Mit o łamliwości mp5 słyszałem i może być to prawda a może nie, zależy jak traktujesz replike. Ja moją nie rzucam, nie wale o ściany, i nie upadam na nią więc mimo że jest to zwykły prosty plastik z chin niema nawet rysy.

Link to post
Share on other sites

Lepiej zapoznaj się z regulaminem bo za kolejny taki wpis dostaniesz już tymczasowego bana :icon_smile:

Sorry, ale nie orientuje się jeszcze na forum (to już moje 2 ostrzeżenie). Jestem nowy i stosunkowo młody jak na ten sport i przyznam że trochę nieogarnięty więc ciężko mi się zdecydować-Najpierw chciałem kupić Gaziaka, później pompkę, następnie snajperkę a teraz AEG'a. Może pomożesz w wyborze? Jeszcze raz przepraszam, postaram się już nie powtarzać takich samych błędów :D

 

Możliwe :icon_smile: I Gieta i Mp5 są dobre jak na tą cene. Mit o łamliwości mp5 słyszałem i może być to prawda a może nie, zależy jak traktujesz replike. Ja moją nie rzucam, nie wale o ściany, i nie upadam na nią więc mimo że jest to zwykły prosty plastik z chin niema nawet rysy.

Mojemu koledze spadł tylko raz i pękła obudowa obok maga. A jaki mniej więcej skuteczny zasięg ma Galaxy?
Link to post
Share on other sites

Maniak, OFF pisał do Zajca. Przecież go zacytował przy tym. Ostrzeżenie nie było w twoją stronę.

Trzeba mieć niefart do upuszczania repliki. Do tej pory raz tylko przewróciła mi się replika i to przypadkiem, skutkiem była załamana słaba kolba w MP5, ale to mały pikuś był. Wszyscy użytkownicy Galaxiaków, których znam nie uszkodzili sobie jeszcze nic.

 

Na moje to bym wolał wziąć G36, nad leciutkie G5.

Edited by infektius
Link to post
Share on other sites

Maniak, OFF pisał do Zajca. Przecież go zacytował przy tym. Ostrzeżenie nie było w twoją stronę. Trzeba mieć niefart do upuszczania repliki. Do tej pory raz tylko przewróciła mi się replika i to przypadkiem, skutkiem była załamana słaba kolba w MP5, ale to mały pikuś był. Wszyscy użytkownicy Galaxiaków, których znam nie uszkodzili sobie jeszcze nic.

 

Na moje to bym wolał wziąć G36, nad leciutkie G5.

Łej, masz rację, zagalopowałem się, dzięki :D
Link to post
Share on other sites

Nie mówie o szybkostrzelności... silnik naprawde wolno się zbiera... :icon_smile: W mojej nie obyło się bez tuningu ale to bardziej z tego że kupiłem ją w określonym celu a nie że stock mi nie wystarczał. Generalnie jako pierwszą replike można śmiało polecać :icon_smile:

Hmmmm... Trochę się rozpisaliście dzięki za pomoc, ale chyba wybiorę JG, skłoniłem się ku temu po przez dostępność do części i w dużej mierze przez wagę. Chciałbym mieć w tym sporcie choć trochę realizmu, a nie latać jak z pistoletem z bazaru (nie mówię że Galaxy tym jest, chodzi o wagę :) ) Edited by PoczątkowyManiak
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...