Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika WE M4 CQB


Recommended Posts

Witam.

Proszę was o pomoc i rady w kilku rzeczach, chce żebyście mi powiedzieli kilka rzeczy na temat tej repliki (WE M4 CQB). Obecnie mam trochę kasy i chce coś kupić :) Nie ukrywając jestem początkującym "Air Softowcem?" i nie mam na ten temat praktycznie żadnego pojęcia. Co do repliki proszę powiedzcie mi co to za replika (mi się podoba, nie tylko z wyglądu), ale mogę się mylić i nie wiem czy mi sie po pięciu strzałach nie rozwali w rękach. Ona jest zasilana na GG, a ja chciałbym żeby byłą zasilana na Co2, Nie ukrywając wole mieć replikę o słabszych "osiągach/parametrach" lecz o lepszym odwzorowaniu jej ostrego odpowiednika. Chcę także żebyście mi powiedzieli co oznacza skrót w nazwie "CQB" lub "CQB-R" <- szukałem tego lecz nie mogłem nigdzie znaleźć.

 

I mam jeszcze jedno pytanie, oglądałem ostatnio filmik na YT o We M$ CQB. Tam były testy strzelania w których było pokazane strzelanie z "Co2", "Green Gas", "Co2 MAG" i "Green Gas MAG". Nie był to film polski więc rozumiałem co 3 słowo :D Teraz moje pytanie, co oznacza ten skrót "MAG" czy to jest takas inna odmiana gazu czy po prostu skrót od słowa "magazynek" ang. "magazine" (czy jakoś taka.

 

Pozdrawiam i z góry dziekuję za odpowiedzi.

 

PS: Jeśli napisałem to w złym temacie to proszę o przeniesienie. A jeśli sa poradniki odnośnie tego to proszę o podanie linków, będę wdzięczny. Lecz nie ukrywam że bym wolał jak by mi ktoś napisał to w skrócie. :)

Link to post
Share on other sites

Chcę także żebyście mi powiedzieli co oznacza skrót w nazwie "CQB" lub "CQB-R" <- szukałem tego lecz nie mogłem nigdzie znaleźć.

 

...ta szukalem chyba we własnych gaciach albo w śmietniku:) weź sie ogranił chłopaku bo cie forumowiecze zjedza na śniadanie i nie zawrcaj tutaj glowy, przeszukaj forum jest cały wątek o m4 WE GBB

Link to post
Share on other sites

No widzisz, może i jest gdzieś na forum ale ja tego nie mogę znaleźć. To jest w dziale "Jak zacząć" wiec coś dla początkujących (czyli dla mnie), prosiłem o link, jego też nie zostawiłeś. Jeśli uraziłem cię swoją niewiedzą to wybacz.

Link to post
Share on other sites

No widzisz, może i jest gdzieś na forum ale ja tego nie mogę znaleźć. To jest w dziale "Jak zacząć" wiec coś dla początkujących (czyli dla mnie), prosiłem o link, jego też nie zostawiłeś. Jeśli uraziłem cię swoją niewiedzą to wybacz.

 

chlopaku z całym szacunkiem ale nie jestes w stanie mnie urazić:)) napewno nie w ten sposób. Jak mowi pismo "pytajcie a będzie wam udzielona odpowiedź" ale najpierw pismo mówi "szukajcie a znajdziecie" :) serio forum naprawde jest doskonale prowadzone a struktura jest prosta jak obrazki na smartfonie, mógłbym ci dac linka ale tego nie zrobie oczywiscie:) poradzisz sobie

Link to post
Share on other sites

Chyba powoli nie ma po co wchodzić do tego działu, sam powoli zaczynam przygodę z airsoftem i czytam trochę forum, fakt faktem, wiele tematów było ruszonych i idzie je znaleźć, ale... kiedy? 2010 roku? 2008? Właśnie tak stare są tematy do których ciągle się odwołujecie, nie wieże że nic producent nie zmienił przez tyle czasu. Weźcie się w końcu za siebie, jeśli coś wiecie na ten temat to tak ciężko coś krótko napisać? Jeśli nie, to nie piszcie nic.

Link to post
Share on other sites

Chyba powoli nie ma po co wchodzić do tego działu, sam powoli zaczynam przygodę z airsoftem i czytam trochę forum, fakt faktem, wiele tematów było ruszonych i idzie je znaleźć, ale... kiedy? 2010 roku? 2008? Właśnie tak stare są tematy do których ciągle się odwołujecie, nie wieże że nic producent nie zmienił przez tyle czasu. Weźcie się w końcu za siebie, jeśli coś wiecie na ten temat to tak ciężko coś krótko napisać? Jeśli nie, to nie piszcie nic.

 

chłopie sam sie weź za siebie, "nie wieże" ??? nie wiem o jakich wieżach piszesz ale weż się za ortografię najpierw:) może w hasłach w googlach robisz błędy ortograficzne i dlatego nie możesz nic znaleźć :)

Link to post
Share on other sites

Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.

Bruce Lee :icon_wink:.

Co może paść? Szczerze mówiąc wszystko, najdroższy jest chyba bolt carrier z dyszą, 155 usd plus wysyłka i podatki.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...