Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt M1911A1 Tokyo Marui - Korpus itp.


Recommended Posts

Widzę, że sporo osób ma w dupie moje pytania w szczególności ''samael...''. Wiem że istnieją wątki na temat tego colta ale nadal nie znam odpowiedzi... Więc może byś pomógł a nie zamykał moje pytania!

Jak już wiemy Colt od TM jest plastikowy... wielka wada dla rekonstruktora, czyli między innymi mnie. Pytanie brzmi czy jest Metalowy korpus i zamek z oznaczeniami Springfield aby wymienic ten plasticz na coś wytrzymalszego i dającego uroku :P Jeśli tak to proszę o jakieś linki gdzie będę mógł to kupic bo nie mogę znaleźc :( A propo jeszcze tego colta on jak w wielu wypowiedziach ma świetne bebechy ... ale wątpie że wszystko czy warto wymieniac np. lufę na precke, sprężyne zamka, itp. ? Proszę o pomoc, szukam odpowiedzi 3 tyg. i nie znalazłem -_-

Link to post
Share on other sites

Zajrzyj do asgshop.pl w dziale airsoft/pistolety/szkielety znajdziesz coś dla siebie.

Srebrny zestaw mają nawet dostępny…

Nie chciałbym Cie obrażać, ale ile ty masz lat, że masz problem z taka błahostką?

Sklepów z replikami i częściami do nich jest kilka, nie wiem w czym problem by je przejrzeć.

jak nie ma czegoś w Polsce trzeba ściągnąć z HK.

Polecam sklepy takie jak ehobbyasia, wgcshop, czy global airsoft.

A listę sklepów zagranicznych też znajdziesz na wumasgu.

 

Pozdrawiam.

 

Możesz jeszcze wymienić lufę zewnętrzną.

A co do części wewnętrznych, jeżeli ma Ci to służyć do biegania po lesie, nie ma większego sensu by wymieniać coś więcej.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Bo w Polsce szczytem marzeń jest badziewiaste WE i w ogóle jeżeli masz klamkę za więcej niż 500zł to jest z Tobą coś nie tak, bo za tyle to można kupić aega, d'oh! :P

Ściągnij z zagranicy, będzie szybciej i taniej.

 

PS spojrzałem i na specu masz dostępną konwersję.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...