Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock Meister-opinie i info gdzie zakupić.


Recommended Posts

Witam Państwa.

 

Zamierzam się na glocka 17 Meistra, ale niestety wszystkie opinie o nim są bardzo stare i mało precyzyjne.

 

Chciałem zapytać jakie jest jego wykonanie?

Czy cechuje go raczej wytzymałość i bezawaryjność?

Oraz czy pasuje do kabur Imi i fobusa?

 

Jednym słowem czy jest wart zakupu?

 

 

Chcialem się też dowiedzieć gdzie go moge dostać?

Na stronie asiaairsoft.com jest za 75 dolców i pisze, że darmowa dostawa na świecie.

Ktoś może wie coś o tej stronie?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Bartek.

Link to post
Share on other sites

Meister chyba nigdy nie był dostępny w Polsce poza importem celowym.

Mam dwie sztuki poprzedniej generacji i jestem zadowolony (fakt że z nich zostały już szkielety tylko bo reszta została wymieniona na markowe części). Generacja jeszcze wcześniejsza mała problemy ze sprężynami zbijaka zaworu.

Moim zdaniem dużo sensowniej ściągnąć Meistera niż kupować Army, WE a nawet KWA.

Link to post
Share on other sites

Proszę, odpowiedź wyżej traktuj jako pierwsze ostrzeżenie za łamanie regulaminu forum.

Zapłacić możesz kartą kredytową lub PayPalem. Nie fałszują DWC, W zależności od wybranego rodzaju transportu dostawa do polskiego obszaru celnego od dni pięciu (roboczych) do trzech tygodni.

Link to post
Share on other sites

Od ponad roku zamawiamy z kolegą z Aliexpress i do tej pory vatu i cła nie było, dwa miesiące temu kolega zamawiał glocka Meistra z Asiaairsoft i też obyło się bez vatu i cła, także chyba jednak nie wszystkie przesyłki clą i vatują, jak będzie dalej to zobaczę niebawem bo sklep już wysłał paczkę.

Edited by buli313
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

@buli313

Dostalem niedawno Meistera g17 zamowionego z Asiaairsoft.

[Meister] Metal Slide Duel Tone CLOCK G17 GBB Pistol [OD]

 

Powiem krotko replika nie dziala za dobrze.

Z ledwoscia wystrzeli 10 kulek, magazynek "lata" a zamek ma bardzo duze opory.

Po wystrzeleniu ostatniej kulki zamek nie blokuje sie.

Mysle ze dostalem jakos trefna wersje. Replika przyszla w kopercie bez pudelka, zawinieta tylko w folie babelkowa.

Link to post
Share on other sites

Mój glock działa całkiem nieźle, wymieniłem gumkę hu i uszczelniłem magazynek bo usiekał gaz a właściwie tylko dokręciłem śrubki. Sprawdź czy replika jest nasmarowana kolega miał podobnie, wystarczyło psiknąć sylikonem. Mój też przyszedł w kopercie bez pudełka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...