Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kryptek (opodobny) - Specna Arms


Recommended Posts

Wczoraj dotarł do mnie egzemplarz taniej kopii Krypteka produkcji Specna Arms. Na stronie sklepu widnieje informacja "HLD" - zapewne mająca nakierować nasze myśli na wersję kamuflażu Highlander.

 

Co prawda nie miałem okazji widzieć go póki co w naturalnym, dziennym świetle, ale mimo to wydaje mi się, że kopia od Specny ma bardzo ograniczoną ilość koloru zielonego. Intensywność zielonej barwy jest na pewno mniejsza niż sugerowałyby to zdjęcia z oficjalnej strony Krypteka:

http://www.kryptek.c...-camo-patterns/

 

Jakość szwów i nitek wydaje się pozostawiać nieco do życzenia. Obawiam się, że w pierwszej kolejności współpracy odmówią guziki w spodniach. Koledzy z ekipy, którzy używają Woodlanda od Specny narzekają, że także rzepy nie są najwytrzymalszym elementem. Czas pokaże, póki co nigdzie się nie odrywają (byłoby dziwne, gdyby się odrywały, skoro mundur jest nieużywany :icon_wink: ).

 

Właściwości kamuflujące? Brak, przynajmniej w moim najbliższym otoczeniu. Nie miałem okazji zaobserwować jak zachowuje się w nasłonecznionym otoczeniu, ale w terenie zacienionym... nie będzie łatwo go dobrze wykorzystać :icon_smile:.

 

Pod spodem kilka fotografii. Niestety, robione czajnikiem, w dodatku po zajściu słońca - około 20 minut zanim zrobiło się całkowicie ciemno. Mam nadzieję, że dadzą jednak choć minimalny pogląd na sprawę. Na zdjęciach można jeszcze zobaczyć przykładowe porównanie kolorystyki do:

- Flecktarn (niby kontrakt, ale kolorystyką odbiega od większości innych kompletów, które widziałem - jego zieleń zdaje się zmierzać w kierunku morskiej zieleni);

- Marpat (Helikon);

- Greenzone (Helikon);

- Pantera (kontrakt, choć już wyraźnie sprany)

 

Uważam, że jeśli ktoś szuka ciekawego kamuflażu w niskiej cenie, niekoniecznie dobrze kamuflującego, to ten Kryptek jest wartym uwagi rozwiązaniem.

 

http://airsoftphotos...w/513479?page=1

 

Pozdrawiam.

 

większa czcionka /OFF

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...