Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VSS [LCT]


Recommended Posts

Hej, jedne z pierwszych serii Wintków LCT w Polsce już się rozeszły, a wątku na forum brak ;-)

Ja swojego Wintka zamówiłem już jakiś czas temu z sklepu Gunfire, i tu mam pytanko do osób które też mają w asortymencie Wintorezy od LCT, w opisie było napisane, że wintki są sprzedawane razem z magazynkiem typu low-cap o pojemności 50 kulek, mój magazynek mieści niestety 27 kulek z czego podaje tylko 20-21 myślicie, że to wada magazynka i warto to odesłać do GF ;-) ? Drugi problem tyczy się końcowego toru lotu kulki, po pokonaniu jakis 30-40m kulka ostro skreca w prawo, z hopkiem walczyłem i nic, myślę, że nowa gumka hopup np. zielona od G&G załatwi sprawę ;-) Tertio, tłumik bez włożonej baterii ma straszne luzy, luzy giną po włożeniu baterii no ale jednak to irytuje. Poza tymi wadami prześliczna replika zewnętrznie, koszerna niesamowicie, szkoda tylko, że zima idzie i strzelanek lokalnych prawie w ogóle. :maniak_smutny:

Edited by bartsonn
Link to post
Share on other sites

Cześć, magazynek również 30 kulkowy, egzemplarz z mojej szafy ma podobny lekki luz na tłumiku. Nie jest to w jakiś sposób przeszkodą czy dyskomfortem. Co ciekawe obok leży wałek, w którym nie ma czegoś takiego.

 

Co do strzelania to nie powiem, nie było jeszcze czasu go przestrzelać.

 

 

Czy montował już ktoś optykę? Przyznam, że mam pewne trudności z POSP montaż SWD.

Edited by Mati86
Link to post
Share on other sites

U mnie w Wale tłumik nawet bez baterii nie ma luzów. Pochodzi też z pierwszej serii w Polsce. To, że magazynek mieści 27 kulek, to chyba normalne, gdyż jest on krótszy w WSS aniżeli w Wale (w moje wchodzi około 50 kulek). Natomiast ja w swoim egzemplarzu też miałem problemy z torem lotu kulki, nawet po kilku wymianach gumki, a się okazało że winny był dystanser. Dałem inny, lepiej dopasowany i teraz jest OK. WSS oprócz kolby i magazynka, to to samo co AS WAŁ. Także podejdzie POSP/PSO z montażem od AK, z montażem od SWD nie podchodzi zbytnio, chyba że tuba od zasilania podświetlenia jest wyżej/mniejsza lub jej brak. Nie pamiętam dokładnie. Trzeba chyba też kombinować z jakimś kołkiem blokującym na montażu lunety.

Edited by Johnnie Walker
Link to post
Share on other sites

To, że magazynek mieści 27 kulek, to chyba normalne, gdyż jest on krótszy w WSS aniżeli w Wale (w moje wchodzi około 50 kulek).

W takim razie nie rozumiem po co piszą, że magazynek mieści 50 kulek ? Na oficjalnej stronie LCT, jak się wejdzie w Wintka to na zdjęciu widać, ze przy krótkim magazynku jest napisane "50 rounds"
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

ZSRR, z tego co wiem inne kraje mają inne nazwy własnych celowników, więc trochę mnie zadziwiał pytanie.

Racja.

 

Ma ktoś może tą wprowadzoną niedawno szynę montażową? Kumpel chytry jak baba z Radomia połasił się na kopię lunety, a ona na lct nie pasuje. Teraz ma do wyboru, albo szynę albo oryginalną optykę, tyle że szyna wyjdzie taniej (moim zdaniem zmieniona szyna + kopia lunety, zamiast oryginału za 200zet więcej, to kretyńskie rozwiązanie, ale co ja tam wiem...)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Pacjent to WSS LCT i plan jest, by zrobić z niego DMR 550fps, więc założenia mam takie, aby umieścić w nim dobrą preckę (pdi 6.01 albo pdi 6.05/promyk 6.03) oraz wrzucić SP150 Guardera.

 

Jakie części dobrać? Zębatki - wymieniać czy zostawić? Przełożenie 32:1? Silnik wymiana na hi-torque, bo stockowy jest raczej bardziej "hi-speedowy". Jaki tłok dobrać do tego? Wydaje mi się, że stalowa listwa a tłok z tworzywa i chyba lepiej nie brać głowicy "płaskiej aluminiowej"?

 

Jako iż jest to na razie w fazie planowania, to jeszcze nie wyznaczam budżetu.

Edited by Hudy01
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...