Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Prec lufa tylko do SWD?


Recommended Posts

http://asgshop.pl/sk...ukt.php?id=4935

 

Znalazłem tą lufę na asgshopie i mam pytanko czy to będzie pasować do mojego SPRa Mod 2? Nie wiedziałem, że są różne typy luf do replik, bo tam jest napisane, że do SWD? Może ktoś szybko odpowiedzieć? Byłbym wdzięczny. :icon_mrgreen:

Czytałem temat o podróbkach promyka i jestem ciekaw czy promyk za 190zł z asgshopu jest prawdziwy, bo ta cena jest podejrzana.

 

PS Wiecie gdzie mógłbym dostać dobre precki od 590mm do 650mm pokroju Prometheus/ Ultimate oczywiście oryginalne? Szukałem 2 dni i nie znalazłem. Wszędzie pustki na magazynach niestety :icon_cry:

 

Proszę o PW w razie zamknięcia tematu z niewiadomych powodów :icon_mrgreen: Pozdrawiam!

Edited by Johnnybravo
Link to post
Share on other sites

Poza M14 wszystkie lufy do AEG są identyczne, to tylko podpowiedź do jakiej repliki pasują na długość.

Pasować do komory więc będzie, ale do zwykłego V.2 ta lufa jest za długa.

 

Na asgshopie nie ma w tej chwili żadnych promyków. A jeśli będą, to na pewno oryginalne. I nie za 190zł.

 

Porównywanie Ultimate z promykiem - bez komentarza.

 

Promyki są dostępne od ręki choćby i na redwolfie.

Link to post
Share on other sites

Czyli do SPRki lepiej walnąć 590mm? Czy jeszcze krótszą?

 

PS To jest najkonkretniejsza wypowiedź jaką zobaczyłem na tym forum. Dzięki. :icon_mrgreen:

 

PSPS Sorki za offtop, ale może wiesz jaki typ cylindra posiada ta replika? Mogę na luzie kupić precke i strzelać?

Edited by Johnnybravo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...