Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szycie ubranek i sprzętu na sezon 2015.


Recommended Posts

Chciałbym Wam przedstawić propozycję:

 

Czy chcielibyście zmodyfikować swoje mundury?

 

A może Wasze kamizelki wymagają naprawy czy też modyfikacji?

 

Marzycie o usprawnieni czegoś w swoim szpeju?

 

To czytajcie dalej.

 

Organizuje spotkanie z zawodową krawcową i scenografką zarazem w oparciu o profesjonalne maszyny. Chcę zmodyfikować swój szpej i mundur. W spotkaniu będzie brało udział kilka osób i nadal są wolne miejsca. Jeżeli w długie zimowe wieczory chcecie lepiej przygotować się do nowego sezonu!

 

A oto garść informacji:

  • Spotkanie będzie trwało 1,5 godziny;
  • Lokalizacja to Poznań, ulica Jackowskiego 38/3 w pracowni (jest kuchnia, łazienka i dwa ogromne pokoje do pracy);
  • Materiały przynosimy własne;
  • Jeżeli materiały są twarde czy też modyfikacje mają objąc nietypowe miejsca szpeju, to proszę o wcześniejszy kontakt - chcemy się upewnić, czy maszyny będą to w stanie obsłużyć.
  • Ilość wolnych miejsc: 6
  • Płatność - 30 zł/ osoba, gotówka.

 

Agnieszka ze swojej strony zapewnia profesjonalne doradztwo, nadzór, dostęp do maszyn do szycia i związanej z nimi infrastruktury.

 

Proponowane terminy:

  • wtorek lub środa o 20:00
  • piątek od 18:00.

Powyższe terminy mogą ulec zmianie o czym będę zawczasu informował. Adres strony Agnieszki:

 

http://agoo.pl/warsztaty-agoo

Link to post
Share on other sites

Warsztaty są przeznaczone dla osób, które coś już umieją. Niestety, ja się do nich nie zaliczam. Szkoda czasu Pani Agnieszki na uczenie mnie podstaw. Gdybym coś potrafił na pewno skorzystałbym z takiego airsoftowego kółka krawieckiego, zwłaszcza że dogadałbym się lepiej niż z "cywilną" krawcową lub krawcem. Chusta (bandana) zupełnie by mi nie przeszkadzała.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...