Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w początkach


Recommended Posts

Witam,

 

jest to mój pierwszy post na tym forum i w ogóle w temacie ASG więc prosze nie hejtować za bardzo :)

 

Mam taki otóż problem jeżeli chodzi o zakup pierwszej repliki i tutaj kieruję się do Was co moglibyście polecić na początek ?? Dodam iż budżet maksymalny jaki mogę dać to do 210zł. Wiem jedynie tyle, że nie ma co patrzeć na najtańsze elektryki bo szkoda wywalić kasy w błoto, więc czy mozecie mi doradzić jakąś broń boczną lub strzelbę czy cokolwiek co jest godne Waszego polecenia ?

 

Z góry dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Dozbieraj minimum do 250zł lepiej 300zł.

W święta te spartaci będą na promocji ostatnio było o 100zł tańsze wszystkie http://gunfire.pl/firm-pol-1399531976-SPARTAC.html

Preferowałbym tu akacza gdy będzie promocja.

Mają metalowy gb i to już coś.

Przykład: był on tydzień temu na promocji 245zł kosztował http://gunfire.pl/product-pol-1152204723-Replika-subkarabinka-SRT-10.html

Link to post
Share on other sites

Na post Blunk'a nie zwracam uwagi spokojnie :)

 

Po drugie zasięgnołem opini wielu osób itp itd i uważam że ta strzelba na początek będzie najlepsza, za te pieniądze będzie to najlepszy wybór...zatrudniłem się w bardzo dobrej firmie i myślę że za 3 miesiące mój budżet na drugą replikę będzie wynosił już z 600-800zł więc wtedy będzie lepszy gun :) więc póki co uważam że ta strzelba spełni moje wymagania i pozwoli mi wdrążyć się w temat airsoftu :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...