Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Elektryczna replika 1911 to spaślak straszny. Może gdzieś znajdę zdjęcie, to wrzucę w porównaniu do gazówki.

Tylko gaz. Najlepiej Tokyo Marui. Lub klona, a to co podesłałeś to KSC/KWA, części do tego mało, o ile są, z magami tak samo.

 

EDIT:

24082014551.jpg

Edited by -Otto-
Link to post
Share on other sites

Grzebać w gerboxie nie będę, a magazynek zamówię jeden dodatkowy ze strony, więc to nie będzie problem.

 

W Tokyo Marui cena już leci wysoko. Głównie chcę, żeby był porządniejszy od zwykłego chinola.

 

Jakie klony możesz polecić? Ten co podesłałem sprawdzi się pod kątem jakości wykonania?

Link to post
Share on other sites

Gazówka nie ma gearboxa, to raz. Dwa, zacznie się płacz, jak coś padnie i nie będzie skąd ściągnąć części :P

 

Cena leci wysoko, ale z nią i jakość.

 

Z tego co mi wiadomo, KJW są całkiem spoko i są w systemie TM, tylko że gazożerne na green gazie. Sam mam armijca, który jest tani, chiński, ma potężne luzy ale... Działa i jest kopią TM.

 

W ten co podesłałeś to bym się nie pchał z powodów opisanych wcześniej. Czy wykonaniem się sprawdzi - nie wiem.

Link to post
Share on other sites

Miałem marujca,miałem armiacza. Ten pierwszy również miał spore luzy. Ten typ po prostu tak ma. Jedyne co było w nim lepsze to ekonomiczność i finish zewnętrzny.

Army to istny wół roboczy. Pyknałem nim więcej fragów, niż nie jednym aegiem na strzelance. Wykonanie typowo chińskie, ale jest to chyba najmniej awaryjna platforma,jeżeli chodzi o gbb. Glocki to już popsułem trzy.

Kwaczki są świetnie wykonane, i genialnie się sprawują w niskich temperaturach. Jedynym mankamentem faktycznie jest brak części.

 

Gdybym miał ponownie wybrać boczniaka,zdecydowanie byłby to 1911 od marui, lub klon Army/tercel/bell.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...