Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam :) Najpierw zacznę od tego, że nie widzę regulaminu działu i jeśli to nie tutaj to proszę o przeniesienie wątku.

 

 

Więc tak o. Moja przygoda z ASG rozpoczęła się dwa lata temu. Z reguły tylko oglądałem filmy, strzelanki w mojej okolicy i czasem coś strzelałem. W końcu - udało mi się zakupić replikę. I to był chyba najgorszy z najgorszych błędów. Pojechałem do siedziby militaria.pl, aby zakupić strzelbę. No cóż... Jak dotarłem zmieniłem zdanie na AK-47. W czym błąd? Marne 200FPS, chińczyk i cena za 200 zł. No dobra - będzie do trenowania. Teraz zbliżają się święta. Szacuję, że dostanę od rodziny około 800 zł na inne wydatki (bo w planie muszę zakupić mundur i desanty na Strzelców). Ale mniejsza. Ustaliłem sobie, że kupię pistolet R31 firmy Army. Wydaje się racjonalnym wyborem. I tutaj wchodzimy do problemu z karabinem. Mam 3 karabiny na oku, a sam nie jestem pewien co do ceny, jakości itd. I tu zwracam się o pomoc. Są dobrane do mojego gustu i "lubienia" więc w to nie trzeba się zaplątywać.

 

1.Replika karabinu szturmowego CM047D od Cymy.

 

No cóż.. Po wpadce z akaczem mam pewnego rodzaju zrazę do akaczopodobnych replik, więc .. no trochę skreślone, w dodatku cena.

 

2.Replika karabinu JG082 od JG.

 

Słyszałem wiele dobrego o tej firmie, replika wydaje się solidna, a FPS, magazynek i cała reszta zadowalająca. I ogółem nad tym chciałem wybrać. W dodatku teraz promocyjna cena, jest oniewalająca.

 

3.Replika karabinka JG0738 V2

 

Mój kumpel kupił - świetna. FPS zadowalające, łatwy tuning, waga, wykonanie. No, ale cóż.. Jakoś mi do gustu nie przypadła + będzie, że zgapiam (tak, tak - problemy gimboasgeja, który jest zielony)

 

 

 

Głównie chodzi mi o porównanie tych replik i powiedzenie która będzie lepsza pod względem jakości, FPS i działalnośći. Z góry dziękuję i Wesołych Świąt :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Które? Bure!

 

Rok dopiero się zaczął a już mamy zwycięzcę w konkursie "najbardziej bezużyteczna odpowiedź 2015 roku"

 

A co do tematu to ja zdecydowałbym się na G36. I tak pewnie więcej osób z twojej okolicy ma kałachy, więc lepiej "zgapiać" od jednej osoby niż kilku(nastu). Poza tym sam mam niechęć do rosyjskich konstrukcji więc głównie zaopatruję się w repliki wyrobów firmy H&K (Mam już MP5, MP7 i G18, teraz właśnie planuję kupić jakiegoś G36 i zrobić mu epicki tuning na rof). Pomyśl, czy nie wolisz G36 z Gearboxem V3. Ale nie będę się na ten temat rozpisywał bo jest on jeszcze bardziej obszerny niż Cyma vs Boyi.

Link to post
Share on other sites

Tak więc:

- siga nie bierz, miałem od nich 550 i trzeszczało jak zabawki z bazaru już nie wspominając o jakości "ABS'u" i o jego kolorze.

- gieta ma swój temat, ogólnie jeżeli chodzi o wnętrzności to coś w stylu cm028 czyli najtańsza sensowna po galaxy5

- kałach półkę wyżej w wykonaniu zewnętrznym od ww giety a za taką różnicę warto brać.

Link to post
Share on other sites

Jak nie boisz się rozbierania repliki to śmiało bierz używkę. Z doświadczenia powiem, że najlepiej od razu z zestawem np. magazynki, pokrowiec, lufa precyzyjna. Wyjdzie o połowę taniej niż w sklepie. Najlepiej odbiór osobisty i sprawdzić na miejscu, albo film z działania.

 

Co do replik, które tu podałeś to:

1.CM047 nie znam, pewnie możnaby znaleźć coś lepszego

2.SIG to replika którą trzeba pokochać pomimo jej wad inaczej szkoda czasu

3.G36 Boyi jest w porządku, ale nie za tą cenę

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...