Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zbieranie na replike !


Recommended Posts

Witajcie!

Jestem Mateusz mam 15 lat ze śląska i mam do was pytanie w jaki sposób mogę uzbierać na replike? Znalazłem dobrą ofertę za 670zł i no nwm jak mogę szybko uzbierać do lipca bo wtedy wyjade na oboz :/

wiem troche dziwne pytanie ale prosze o pomoc!

Pozdrawiam Mateusz

Link to post
Share on other sites

Replika to nie wszystko. Zacznij od ochrony patrzałek.

Opcji masz sporo: zbieraj złom, makulaturę. Roznoszenie ulotek. Może w okolicy dorobisz u kogoś na sprzątaniu. Jak ci bardzo zależy to znajdziesz wyjście. Jak chcesz się tylko poużalać nad sobą, że nie masz kasy to ci się nie uda jej zdobyć. Jak nie kupisz na początek tej repliki, która ci się marzy tylko coś dużo tańszego ale i dobrego to też ci się nic nie stanie. Wielu zaczynało od sprężynowego shotguna za 60zł. Jeśli twoi rodzice akceptują nowe hobby to niech ci się dorzucą. Jeśli nie akceptują to i tak przed 18 rokiem życia nikt cię nie wpuści na strzelankę. Jeśli akceptują hobby ale bida w domu, to zarób i podziel się z nimi pieniędzmi i wróć do ASG jak będziesz zarabiał.

Link to post
Share on other sites

żeby Cię zachęcić opowiem Ci co nieco o mojej historii - przy okazji przywitam się na forum.

 

W wieku 15lat zapragnąłem z kumplem bakcyla na wiatrówkę. Postrzelaliśmy z innym kolegą i poprostu stwierdziliśmy że trzeba kupić sprzęt i zacząć zabawę. Jako że portfel pusty, to trzeba się było wziąć za robotę. Padło na jedno z zajęć które wymienił kolega wcześniej - roznoszenie ulotek. Szybko uzbierałem na sprzęt, ale potrzeby rosły, trzeba było dokupować akcesoria, sprzęt się zużywał. Na szczęście dzięki pracy wszystko się udawało.

 

Dlatego głowa do góry, poszukaj dorywczej pracy i będzie dobrze.

 

Ja dziś już jestem dorosłym facetem i tym razem chciałbym zacząć zabawę z asg dlatego ląduję na tym forum i się witam ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...