Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ładonica na baterie w mp5k


Recommended Posts

Chce stworzyc lub kupic i przerobić ładownice na magazynki m4 , w której schowam bateriie, z tą różnicą że będzie ona(ładownica) otwierana od góry.

Mam zamiar zastosowac ją do mp5k jednak nwm co z tego wyjdzie.I tu pytanie co wy o tym sądzicie,

Jakie są szanse ,że mi się uda oraz czy dorobić do wnętrza ładownicy "metalowe pudło" by w razie upadku nie zniszczyć baterii?

Link to post
Share on other sites

do mp5k trudno znależć dobrą ,a ja potrzebuje naprawde dużo "pojemności". Z tego co widziałem znalazłem max 1300 a w tej "ładownicy" mam zamiar miec 2800.

 

Doptrecyzuje: mam zamiar przenieść kable przez kolbe i do tej ładownicy.

Umozliwia to też znacznie szybszą zmiane baterii i więcej miejsca :)

Link to post
Share on other sites

Podaj wymiary batki, którą chcesz wsadzić do ładownicy. Z pewnością zmieściłbyś batkę do jakiegoś cargo, ale bez wymiarów raczej nic mniejszego nie doradzimy.

Sam pomysł uważam za troche niewygodny - bałbym się o zaczepienie gdzieś kablami, ale to Ty będziesz z tego korzystał. Może jakąś puszkę jak An-Peq dałoby radę zamontować?

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites
...

Doptrecyzuje: mam zamiar przenieść kable przez kolbe i do tej ładownicy.

Umozliwia to też znacznie szybszą zmiane baterii i więcej miejsca :)

Nie lepiej pokrowiec do akku na kolbę. W Specshopie widziałem.

 

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Link to post
Share on other sites

zapewne tan albo cos koło tego ale z 4000mah napewno:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_233_297&products_id=8173&name=VB_Power_-_Bateria_AEG_-_LiPo_-_7,4V_-_25C/50C_-_4000mAh

 

Podaj wymiary batki, którą chcesz wsadzić do ładownicy. Z pewnością zmieściłbyś batkę do jakiegoś cargo, ale bez wymiarów raczej nic mniejszego nie doradzimy.

Sam pomysł uważam za troche niewygodny - bałbym się o zaczepienie gdzieś kablami, ale to Ty będziesz z tego korzystał. Może jakąś puszkę jak An-Peq dałoby radę zamontować?

Kablami?

będa w kolbie w środku jeśli dobrze zrozumiałem

Link to post
Share on other sites

W taką ładownice powinna wejśc ta batka. Czasem niektóre perfumy i inne psikadła do ciała są ładowane w metalowe pudełka (np Str8) - może uda się znaleźć takie, które by się zmieściło we wspomnianej ładownicy. Wystarczyłoby wyciąć w nim mały otwór na kable.

Pamiętaj jednak o jednej rzeczy - wiele metali przewodzi prąd - próba wyciągnięcia pudełka z uszkodzoną batką w środku może być niebezpieczna.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Kabli w kolbie mp5pdw nie poprowadzisz o ile nie zaspawasz jej na stałe. Tym bardziej w mp5k, jak pisałeś, bo ona kolby nie ma wcale.

Edit

A kolba m4 wszystko wyjaśnia. Wtedy nie powinno być problemu z pociągnięciem kabla.

Edit

Jeśli masz przewalić prawie 200zł na gówniany akumulator, to lepiej weź je z bankomatu i idź do rcskorpiona na Nowym Świecie, bo tam za taką kwotę dostaniesz super pakiet pierwszej jakości, a nie kupę robioną pod asg.

Jeszcze wcześniej powiedz dlaczego te 1300mAh to mało, skoro i tak pozwala na wystrzelenie ponad 1000 kulek. O ile nie zrobiłeś z tej mp5 snajperki na resorze od Żuka. Zastanów się czy warto brać 4000mAh skoro nigdy w życiu nie będzie okazji ich zużyć na jednym strzelaniu.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

No i na tym wyjdziesz dużo lepiej niż na asgowym pakiecie. Nie wiem jaką masz ładowarkę, ale Robbe ma inne wtyki balansera niż pakiety asg. Jeśli w ładowarce masz typowo airsoftowe złącze to będziesz musiał dokupić przejściówkę przy okazji, albo sam wtyk w odpowiednim standardzie i go przelutować.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...