Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika z blow back'iem do max 200zł


Recommended Posts

Witam. Chciałbym kupić replikę pistoletu, do strzelania "do puszek" czyli raz w tygodniu kilka magazynków.. do tej pory używam "beretki" sprężynowej, ale chciałbym coś bardziej realistycznego. Jestem ciemny w sprawach asg.. znalazłem coś takiego, ale zanim kupię wolę spytać doświadczonych osób

http://gunfire.pl/product-pol-1133726588-Replika-pistoletu-GGB9608.html#hopup

http://www.taiwangun.com/replika-g23-heavy-weight-auto-back-gas-pistol-kjw?from=listing&campaign-id=19

 

Zależy mi na blow back, nie jestem w stanie przeznaczyć więcej niż 200zł. Chciałbym jeszcze zapytać na ile kulek starcza puszka z green gas'em 1000ml ? Bo podobno w BB trzeba przy każdym magazynku ładować gaz, czy to prawda ? Jakie repliki byście polecili ? Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Chciałbym jeszcze zapytać na ile kulek starcza puszka z green gas'em 1000ml ? Bo podobno w BB trzeba przy każdym magazynku ładować gaz, czy to prawda ? Jakie repliki byście polecili ? Pozdrawiam.

1) To jest naprawdę zróżnicowane. Zależy przede wszystkim od temperatury, szybkości strzelania. Masz plastikowy zamek, a więc lżejszy, więc też starczy gazu na więcej niż przy metalowym zamku.

2) Nie prawda. Czasem jedno ładowanie na kilka magów wystarczy. Ale jak masz czas, zawsze warto doładować, niczemu nie zaszkodzi.

3) Odpuściłbym sobie USP, to martwy system, plus rozkładałem mechanizm kurka, w porównaniu z innymi klamkami jest bardzo skomplikowany. Glock to całkiem fajna zabawka, ale słyszałem że ten z plastikowym zamkiem ma problem z zeskakującym zamkiem z prowadnic. Polecana jest za to Beretta M9 KJW, także full plastik i mieści się w Twoim budżecie ~180-190zł.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za pomoc, a na ile starczy mi taka puszka z gazem 1000ml ? Gdybym ładował gaz przy każdym magazynku to ile magazynków udało by się wystrzelić ? Jaki green gas, bo widziałem różne w różnej cenie.. To jest tylko różnica ceny czy jakości też ?

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się i doszedłem do wnisku, że w moim mieście łatwo dostępne są kapsuły CO2, jednak nie widziałem pistoletu z blowbackiem na co2 w tej cenie (max 200zł), co powiecie o co2? Lepiej GG czy CO2 ? Co tańiej "wychodzi" ? Co mocniejsze ? Jest pistolet do 200zł z BB na CO2 ?

Link to post
Share on other sites

Mogę Ci podać bardzo bardzo bardzo przybliżone wyliczenia, które nijak nie muszą odpowiadać Twojej przyszłej replice - zupełnie inna konfiguracja. Do magazynka w Glocku wchodzi z tego co pamiętam około 8-10g gazu. Przy metalowym zamku i twardej sprężynie powrotnej przy powolnym strzelaniu (kulka co sekundę, cały magazynek, ok 3 minuty przerwy na lekkie ogrzanie magazynka i znów kulka co sekundę), w temperaturze pokojowej starcza mi to na jakieś 50 kulek, gdzie czuć osłabienie BB, ale zamek z tyłu się zatrzymał (więcej mi się nie chce sprawdzać, ale raczej zaraz gaz by się skończył). w butlach GG jest jakieś 250-300g gazu.

 

Co do gazów - osobiście miałem tylko jeden gaz który nie nadawał się do użytku - 101 Inc. Moje klamki bez problemu łykają Protecha, co do którego są bardzo podzielone opinie. Miałem Ultrairy, Guardery, WE, Nuprola, teraz jakiś z taiwanguna - strzelają klamki bez problemu, nie są zasyfione jak w przypadku 101 Inc.

 

A na CO2 Cię nie stać. Po prostu nie i już.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

odgrzeję trochę temat, bo też poszukuję...

 

Czy masz na myśli tą replike ?

http://www.taiwangun...&campaign-id=19

 

Czy do tej repliki jest możliwość zamontowania tłumika? Z tego co widzę na zdjęciach, to nie ma gwintu od zewnątrz tak jak w wersji z tłumikiem: http://www.taiwangun...soft-pistol-kjw

 

Czy wersja z tłumikiem i bez różni się czymś więcej niż tylko tłumikiem i gwintem na lufie?

 

A może coś innego byście polecili? Od 2015r. Trochę się zmieniło na rynku a w nowych postach tylko "poszukaj na forum" można znaleźć

Link to post
Share on other sites

Możesz jeszcze kupić rewolwer od Wella g293. Jest on na co2 kosztuje 212zl na taiwan gunie (ponoć w promocji można go było za 170 kupić). Nie mawiem blowbacku ale realizmu ma tyle samo tylko w inny sposób. Chociaż blow back to jest głównym punktem realizmu jednak w palnych odpowiednikach...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...