Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

3 drobiazgi do stylizacji


Recommended Posts

Znalezione na Alle* , myślę, że będą nadawały się do stylizacji drugowojennej (przynajmniej dwa pierwsze) - może komuś się przydadzą te linki do:

 

pas główny LINK - jak na moje oko powojenny, ale typu brytyjskiego zapięcie, chociaż w nazwie aukcji jest alice :icon_question:

 

kabura naramienna do Colta 1911 LINK - co do szpeju amerykańskiego nie mam wielkiego doświadczenia

 

 

i trzecia rzecz LINK - bardziej jako ciekawostka - może ktoś zorientowany to rozpozna/lub potwierdzi opis z aukcji...

Link to post
Share on other sites

Piotrze,

ten SzwadronŚmierci zna się na amerykańskim szpeju jeszcze mniej niż Ty :-) .

Te dwa pasy, to jakieś klony pasów brytyjskich- takie same zapięcia, okucia i "kieszonki "po wewnętrznej stronie. Mają dodatkowo oczka. Wg mnie do stylizacji brytyjskiej nadają się.

Natomiast taką amerykańską kaburę widzę pierwszy raz.

 

P.S.

Jak SMLE?

Link to post
Share on other sites

Z kaburą do Colta jaka jest w linku jeszcze się nie spotkałem... :icon_neutral2: i wolałbym jej nie proponować nawet do stylizacji - niepotrzebnie wydana kaska.

Dzięki za info i wyjaśnienie Matt :icon_smile:

 

jak pisałem wyżej to tylko "może" w temacie stylizacji ale dobrze, że dało się to zweryfikować i wyprostować...

 

pozdrawiam,

P.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...