Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cortes

Użytkownik
 • Content Count

  922
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiemy, jaka będzie sytuacja epidemiologiczna w czerwcu. Dlatego też nie odwołujemy gry. Kiedy zdecydujemy, tego też nie wiemy, ale chyba na początku czerwca już będzie coś wiadomo. Być może temin będzie przesunięty o tydzień, ze względu na sytuację w pracy u orgów. W każdym razie nie zawieszam przygotowań do gry.
 2. Brytyjskie ammo boots. Rozmiar 7L, ale jakoś dziwnie duże, wkładka 27,5 cm (sprzedają, bo na mnie za duże). Rok produkcji 1955. Wyglądają na nieużywane. Nie są podkute gwoździami (podkówki mają). Jedyna wada, to na nosku jednego buta szerokie zadrapanie - prawie niewidoczne. Gdyby nie to zadrapanie, to stan byłby idealny. Cena 350 zł plus przesyłka.
 3. Młody_brt. Gdzie mogę odebrać kara, jutro rano w okolicach Pruszkowa? Wezmę dla Kolby. Napisz na priv.
 4. "Zresztą w czasach WW1 była hiszpanka, więc faktyczne ryzyko pandemii tylko zwiększy realizm naszej gry :)" Piotrze - Srebrne Usta dla Ciebie! :-)
 5. Przy grze na powietrzu, w niewielkim gronie ryzyko zarażenia jest niewielkie.
 6. Jak chcesz, to mogę ci wziąć large packa z szelkami.
 7. Mogę pożyczyć pas z szelkami. Tylko czy masz ładownice? Bo szelek z przodu nie ma jak podpiąć do pasa. L-strapy nie były używane podczas 1 wojny. Small pack był używany jako chlebak, noszono go na lewym boku.
 8. Myślę, że powiniście pisać o tym w odpowiednim wątku. Po to jest. W przeciwnym razie dużo informacji będzie trudna do odszukania. I potem miłośnicy FB będą jojczyć, że WMASG jest do niczego. Tu mozna napisać: "Mam pomysł na marker wystrzału. Szczegóły w odpowiednim wątku". A jeśli chodzi o to jaka latarka jest dobra, to mało ważne. Ważne, jak będzie włączana. I czy będzie w ogóle włączana. Jeśli jedna ręka bedzie zaangażowana w strzelanie, a druga we włączanie latarki, to w dużej ilości przypadków nie bądzie błysków.
 9. W dziale stylizacji brytyjskiej zamieściłem zdjęcia mojej maski pgaz.
 10. To jeszcze maska przeciwgazowa. https://photos.app.goo.gl/8vqXWJp9Ny9cCfE29
 11. Wreszcie ukończyłem bagnet do SMLE. Materiał: Pianka z opakowania monitora, srebrna taśma, sprężysty, cienki drut, ceownik aluminiowy, kawałek płytki plastikowej, poxilina, farby. Klinge wyciąłem z pianki. W środek wsunąłem drut, zapewniający powrót do poprzedniego kształtu po wygieciu klingi. Drut kończy się ok. 5 cm przed końcem klingi. Owinąłem wszystko srebrną taśmą. Gniazdo do wsuniecia uchwytu noska łoża wykonałem z ceownika aluminiowego. Jelec - z kawałka plastikowej płytki. samą rękojeść z poxiliny. Jelec i rękojeść pomalowałem farbkami modelarskimi. Bagnet łatwo ugina się nawet o 90 stopni i powraca do poprzedniego kształtu. Sztych jest miekki. Bez problemu można go założyć na nosek łoża SMLE. https://photos.app.goo.gl/JF1V43hCWchzNMCj8
 12. Mogę pożyczyć te, które ma Dominik na zdjęciach stylizacji francuskiej.
 13. Guziki juz przyszły. Moja kurtka jest juz gotowa:
×
×
 • Create New...