Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Z mojej strony to wygląda tak:

1) Analfabeta na tym forum od razu spotyka się z bardzo wrogimi postami na swój temat.

2)Zrażony do tutejszego środowiska nie wchodzi ponownie na forum i jeśli zadał pytanie o replikę. nie czyta odpowiedzi. Kupuje tandetną zabaweczkę, idzie na pierwszą lepszą strzelankę, a później słyszy się narzekania wyjadaczy na jakość strzelanek.

Mój apel: dajmy szansę, odpowiadając na taki post i pomagając wybrać lepszą replikę poprawiapy poniekąd jakość strzelanek.

Arend, walka z analfabetyzmem to troszkę jak walka z wiatrakami, aczkolwiek za tą cierpliwość w polecaniu początkującym słownika należą się Tobie wielkie brawa.

Pozdrawiam

P.s pisane z telefonu, na komputerze poprawię.

Edited by sandro93
Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Z mojej strony to wygląda tak:

1) Analfabeta na tym forum od razu spotyka się z bardzo wrogimi postami na swój temat.

2)Zrażony do tutejszego środowiska nie wchodzi ponownie na forum i jeśli zadał pytanie o replikę. nie czyta odpowiedzi. Kupuje tandetną zabaweczkę, idzie na pierwszą lepszą strzelankę, a później słyszy się narzekania wyjadaczy na jakość strzelanek.

Mój apel: dajmy szansę, odpowiadając na taki post i pomagając wybrać lepszą replikę poprawiapy poniekąd jakość strzelanek.

Arend, walka z analfabetyzmem to troszkę jak walka z wiatrakami, aczkolwiek za tą cierpliwość w polecaniu początkującym słownika należą się Tobie wielkie brawa.

Pozdrawiam

P.s pisane z telefonu, na komputerze poprawię.

 

To nie chodzi o analfabetyzm, problemy z pisownią czy trudności z poruszaniem się po forum. Tu problemem jest lenistwo. Jak ktoś nie lubi forumowej wyszukiwarki wystarczy wpisać "cm.520 wmasg" w wyszukiwarce google i ma podany temat na tacy.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...