Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Początki asg


Recommended Posts

Witam Panie i Panowie na początku chciałbym się przedstawić a zatem na imię mi Paweł zamieszkały w okolicach Cieszyna lat 24, moja obecność jest związana z tym iż chciałbym zacząć przygodę z asg jako dziecko posiadałem g36c jg lecz z powodu wieku nie uczęszczałem na strzelanki replika więcej czasu przeleżała na ścianie niż strzelał. OK ale dość przeszłości liczy się to co teraz a zatem szukam znów giety lecz z lepszej półki pow ze fundusz nie gra roli ale też nie chce wydać na samą replikę 5 tys haha, myślę że w 1500 pln da rade jakąś gięte wyczarować hmmm ? Czytałem forum i szczerze z lepszych wylukałem od aresa, za to liczę na was jako obeznany w temacie.

 

Pozdrawiam PablO

Link to post
Share on other sites

No to jak chcesz się przemądrzać to zapraszam do naszego Polskiego rządu. Raczej logiczne co znaczy 'pow' w tematyce postu i każdy logicznie myślący człowiek wie o co kaman tak ? czy ja myślę jakoś inaczej.

Edited by ErZet
Link to post
Share on other sites

To ja przypomnę o regulaminowym wymogu używania poprawnej polszczyzny. Jeżeli ten wymóg się nie podoba, nie nalegamy na użytkowanie serwisu.

 

Tak, Gieta Aresa jest i polecana na początek i podatna na tuning. Więcej o niej możesz poczytać w dziale technicznym.

Link to post
Share on other sites

Mam gietkę ARESA. Na pudełku napisane "new wersion". Strzela w miarę celnie, dobra kultura pracy i w sumie niedroga - troszkę ponad 800 PLN. Muszka i szczerbinka wydają mi się troszkę tandetne, ale i tak strzelam z kolimatorem, więc zdemontowałem. Dobrze spasowana i jak na razie nic nie trzeszczy, ale ma dopiero 3K przebiegu. Na początek polecam. Tylko z baterią trzeba uważać, bo za wiele w G36C nie wejdzie. Największą jaką zmieściłem, to 2200 mAh od Arma Techa.

Edited by szajbus63
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...