Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam chcę zakupić replikę RK-02 albo RK-05 i mam co do tej drugiej jedno pytanie ma ona "pełną" kolbę w przeciwieństwie do RK-02 (obydwie są składane na bok). I tu pojawia się pytanie czy byłbym wstanie lub w serwisie dali by rade przełożyć kable od baterii tak aby znajdowała się w kolbie (zapewne jest pusta) i jeżeli to da radę zrobić to czy da się zakupić wymienną stopkę do tej kolby żeby się otwierała tak jak w cm.028.

Link to post
Share on other sites

Do rk-02 łatwiej będzie wywalić baterię na kolbę, bo nie ma problemu z włożeniem do niej baterii (włożyć batkę do opakowania po opatrunku wojskowym i heja :D). Problem tylko taki, co zrobisz z kablami? Środkiem poprowadzić je może być trudno, przyglądałem się w suce i nie bardzo mogłem znaleźć dobre miejsce, ciasno strasznie tam jest. Jeżeli ktoś zna patent na kabelki puszczone środkiem, tak że na zewnątrz ich nie widać - bardzo chętnie poznam.

Link to post
Share on other sites

Może kompletnie ich nie widać, ale...

Puszczałem kable w moim AKS74 na kolbę. Kabel maks 1,5mm, miejsce jest pomiędzy gb a body (zaraz postaram się wrzucić fotkę)

 

EDIT: Fotka, kabel puszczasz tam gdzie zaznaczyłem:

63363268185021071052.jpgKable puszczasz pojedyńczo, łączą się dopiero w kolbie. Można zawsze wyciąć trochę tego ogranicznika kolby i w kolbie (utworzyć "rowek" na kable)

Do ramówki od AK włożysz praktycznie każde aku, nawet dedyki do RC

Edited by pan kozaq
Link to post
Share on other sites

Wejszłoby :-F Boki się lekko przetrą, trzeba wkladać pod kątem :D (może być lekki problem z długością, mój pakiet miał 1cm mniej długości, ale był o ten centymetr szerszy)

Zawias kolby i kolba miała się dobrze, składała się.

Zębatka selekora przy cienkim kablu (1mm, nie wiem jak 1,5) nie powinna sprawiać problemu- u mnie zjadło semi, bo miałem ponad 2mm kable :-F

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...