Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin snajperski MB11D


Recommended Posts

Witam

 

Mam pewnie pytanie otuż kupiłem ostatnio snajpęrkę jak w temacie która stockowa lufa ma 490mm a od razu chce go tuningować i kupić preckę i gumkę hop-up. Lecz nie wiem jaką zakupić o takim rozmiarze, myślicie aby założyć tłumik i kupić dłuższą lufę czy poszukać o takiej długości jak stockowa? Dodam że mogę wydać na preckę około 300zł.

Link to post
Share on other sites

1) to nie jest "snajperka".

2) Cały tekst jest bez sensu.

3) Jeszcze napisz, że masz to zamiar sam składać...

4) Wiesz, że to się rozleci? Masz gdzieś odłożone z 500zł na zespół spustu i cylinder?

5) to nie będzie "snajperka" nawet jak w to włożysz najlepszą na rynku lufę edgi, żeby wymiany coś dały musisz zmienić wszystko a wtedy to już nie będzie ta sama replika.

6)Kupiłeś kupę i chcesz, żebyśmy powiedzieli co tam wsadzić? Na tym forum są poradniki, trzeba będzie zrobić poradnik gdzie sprzedać/jak oddać replikę kupioną bez namysłu bo 'ładnie wyglądała'.

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Jezu, pierwszy raz zostałem nazwany trollem kiedy faktycznie chce się czegoś dowiedzieć.

 

Zacznijmy temat od początku i proszę o odpowiedź na moje pytanie.

 

Jaką lufę precyzyjną do 300 zł mogę włożyć do tego wyglądającego jak broń snajperska karabinu asg. Jeśli ktoś miał już z tym "karabinkiem" do czynienia proszę wyrazić opinię czy opłaca się modyfikować ten karabin, czy lepiej go sprzedać i kupić coś porządnego.

Edited by krzemo5
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...