Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z Repliką JG0938


Recommended Posts

Witam mam problem z moją repliką JG0938. Od niedawna bawię się moją repliką i jestem jeszcze zielony. Problem jest taki, że gdy strzelam z broni to kulka po przeleceniu ok. 15m zaczyna gwałtownie skręcać w lewo lub prawo. Z tego co wyczytałem to może to być wina niewyregulowanej gumki hop-up, lecz nie wiem jak mam się za to zabrać. Jeżeli jest także inny problem z repliką niż gumka hop-up to proszę o pomoc z nim.

Dziękuje.

 

 

Link do mojej repliki: http://gunfire.pl/product-pol-1152191813-Replika-karabinu-JG0938.html

Edited by norbi050
Link to post
Share on other sites

Witam mam problem z moją repliką JG0938. Od niedawna bawię się moją repliką i jestem jeszcze zielony. Problem jest taki, że gdy strzelam z broni to kulka po przeleceniu ok. 15m zaczyna gwałtownie skręcać w lewo lub prawo. Z tego co wyczytałem to może to być wina niewyregulowanej gumki hop-up, lecz nie wiem jak mam się za to zabrać. Jeżeli jest także inny problem z repliką niż gumka hop-up to proszę o pomoc z nim.

Dziękuje.

 

 

Link do mojej repliki: http://gunfire.pl/pr...inu-JG0938.html

Stockowa lufa zazwyczaj nie jest absolutnie gówniana, Ty trafiłeś na trefny egzemplarz i tyle. Polecam najtańszą preckę lub jakąś stockową dobrej firmy, swego czasu miałem srebrną od CA i byłem zadowolony.

 

Do kolegów o góry:

-co ma wspólnego wykonanie kulki na 15 metrach? Nawet 0.12 z kiosku by nie skręcało a na pewno nie w poziomie.

-źle odlana gumka odpada z automatu bo kołnierz nie ma nic wspólnego z trajektorią lotu, zostaje element podkręcenia:

*skręć hopu up na zero i jak nic się nie zmieni to wina lufy.

-uszkodzony dystanser zmieniał by tor lotu tylko w jedną stronę.

 

 

Edit#1

Kolega miał identyczną sytuacje w stockowym Rk przed wymianą lufy, potem wszystko wróciło do normy.

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Stockowa lufa zazwyczaj nie jest absolutnie gówniana, Ty trafiłeś na trefny egzemplarz i tyle. Polecam najtańszą preckę lub jakąś stockową dobrej firmy, swego czasu miałem srebrną od CA i byłem zadowolony.

 

Do kolegów o góry:

-co ma wspólnego wykonanie kulki na 15 metrach? Nawet 0.12 z kiosku by nie skręcało a na pewno nie w poziomie.

-źle odlana gumka odpada z automatu bo kołnierz nie ma nic wspólnego z trajektorią lotu, zostaje element podkręcenia:

*skręć hopu up na zero i jak nic się nie zmieni to wina lufy.

-uszkodzony dystanser zmieniał by tor lotu tylko w jedną stronę.

 

 

Edit#1

Kolega miał identyczną sytuacje w stockowym Rk przed wymianą lufy, potem wszystko wróciło do normy.

 

 

Właśnie zrobiłem tak samo jak było pokazane na filmiku ale teraz broń nie strzela (kulki nie wylatują, czuć wylatujące powietrze ale kulki stoją) jeżeli przewróciłem do góry nogami broń to też nic więc uszkodzony magazynek odpada. Co teraz mam zrobić?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...