Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

y no ale po co Ci w tym Hu z plastykową lufą?Ciekaw jestem jak bys regulował tego hop-upa:)Kręcenie gumką recepturką czy jak?Nie polecam robienia w tym badziewiu NICZEGO.Jak będziesz chciał to rozkręcać to na 100% spadnie Ci zasisięg jeżeli wogóle go złożysz.Jednym słowem NIE POLECAM.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

wez nawet o tym shicie nic niegadaj kupilem go na sciane no ale sciana scianom chcialemse go wyrubowac po 40 min pekla lopatka od tloka wiec jak ktos ma zamiar to cos kupic to SZCZEGULNIE ODRADZAM ale na scianie sie swietnie preznetuje a tak na marginesie to nie uzi tylko ingram m11 a1 :P pozdro STACHU :twisted:

Link to post
Share on other sites

zeby wszadzic HU trzeba wsadzić aluminiowa lufe, zeby wsadzc aluminiową lufe trzeba wyjąć stara platrikową lufę, jesli wyjmiesz starą plastikową lufę bez ogolnego usczserbu na dziwnym czyms utrzymującym lufę na swojej pozycji masz moją nominację na nobla. Moja proba tuningu ingrama skonczyła się na zasileniu zasobów miejsowego smietnika:D...

Link to post
Share on other sites

Nobla powiadasz? No no - to chyba mam nominację - bo udało mi się bez większych problemów wsadzić tam lufę aluminiową a i zostało tam dość miejsca aby wsadzi Hop-Up. Nie zrobiłem tego tylko dlatego, że po wymianie lufy zasięg i celność poprawiły się na tyle, że nie widziałęm takiej potrzeby...No ale skoro udało mi się zrobić regulowany Hop-Up do takiej repliki jak pistolekt MK23 SOCOM made in sprytne chinole to do ingrama czy jak go tam zwą też nie będzie problemu wsadzić...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...