Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z doborem sprężyny


Recommended Posts

A jaki powinien być? Bo ja myślę, że tak ok 280fps.

 

Z tym, że g36 ma krótką lufę ito przekłada się na wynik. Jak jest szczelność i zachowana oś komora/dysza to można jeszcze popracować nad doborem oringa.

 

Aha i info dla spekulantów, którzy za chwilę wyskoczą z tekstami, że na m100 robili 400 pare FPS. Niech zrobią sobie herbatę. :-)

Link to post
Share on other sites

A jaki powinien być? Bo ja myślę, że tak ok 280fps.

No też tak sądzę (w końcu oznaczenie sprężyny niby tyle wskazuje), natomiast jednak bardziej prawdopodobna wydaje mi się nieszczelność niż do tego stopnia zaniżony wynik z powodu krótkiej lufy (30-40fps to jednak sporo). Szczególnie, że stwierdzenie "240-250fps" sugeruje, iż skoki sięgają 10fps, co raczej nie świadczy o dobrej szczelności.

 

W każdym razie celować trzeba raczej w coś pokroju M100-M110, a którą dokładnie to już zależy od szczelności. W szczelnym MP5 (minimalnie krótsza lufa, brak łożyskowania sprężyny) ze starym M110 JG mam 349fps, na nowej markowej sprężynie pewnie by było trochę więcej. Jeśli teraz jest wszędzie strzykawka i fpsy po prostu takie są to M110 powinno być ok, jeśli teraz jest nieszczelność to chyba lepiej będzie się jej pozbyć i wziąć M100 (zakładam, że w grę wchodzi jakiś limit na poziomie ok. 350fps więc lepiej mieć mniej niż więcej).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...