Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Niedawno kupiłem replikę Beretty m92 na green gas przez pewien czas leżała sobie ponieważ nie miałem kulek ani gazu. Dzisiaj dotarł do mnie gas i kulki 0.20g chcę przetestować replikę i kulki mi się zacinają.Niestety nieznam tego problemu ponieważ jest to moja pierwsza replika i kompletnie się na tym nieznam.Może wie ktoś w czym tkwi problem?

Link to post
Share on other sites

Ale zrobiłeś szczegółowy opis problemu ;-) Teraz to już wszystko jasne :-D

 

A tak na poważnie:

Może gaz za słaby i b-back nie działa odpowiednio (nie w pełni się cofa zamek i po prostu nie ładuje pocisku) ? - W M9 trzeba wprowadzić pocisk do komory przed pierwszym strzałem (przeładuj zamek) - zrób to i będziesz wiedział, czy to kulki się zacinają faktycznie w magazynku (czyli nie wychodzą ze szczęk), czy to jest jednak inny problem.

Po takim ręcznym przeładowaniu, jeśli nawet gaz jest zbyt słaby, to i tak powinien nastąpić strzał (kulka poleci). - Jeśli nie poleci, to... hm... :zastanawia:

 

Chyba, że pistolet w ogóle nawet nie strzela przy naciśnięciu spustu (nie wiemy, bo tak opisałeś) - to wtedy może nie ma gazu w magazynku ? (hehe, ale zakładam że nabity) ;-) Albo może walnięty jest ten zawór odpowiadający za podawanie gazu przy strzale ?

 

Ja bym postawił na jakość gazu...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...