Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

No nie wiem czy taka legenda. Częściej widać pytania o awarie w RK Boyi niż jakiś Kałaszach Cymy (mowa o awariach wnętrza). Może to wynika z większej popularności RK - nie wiem - ale nie pokusiłbym się o stwierdzenie, że to tylko legenda. Ale! Nawet jeśli Boyi ma gorsze bebechy to w stocku nie jest to jakoś szczególnie odczuwalne. Nawet jeśli awarie pojawiają się częściej wśród Boyców to wydaje się, że są to awarie stosunkowo niedrogie w naprawie. Dlatego jeśli Autor spodziewa się, że za rok czy dwa będzie go stać na wydanie stówki czy dwóch na naprawę ewentualnej usterki to lepiej brać Boyi - jest lepiej wykonane zewnętrznie.

No i chyba łatwiej znaleźć dobry używany gearbox od Cymy niż dobre body. Dlatego wydaje się, że łatwiej jest zrównać Boya wewnętrznie z Cymą niż Cymę zewnętrznie z Boyi.

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem Kałaszki JG są gorzej niż średnie. Nie zabijać bo to tylko moja subiektywna opinia ;) Jeśli chcesz AK-74 To tylko RK. Ma jednak więcej części ze stali a seria SW kosztuje mniej więcej tyle samo co Cyma048.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...