Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hamilkar

Użytkownik
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

 1. CA już jest parodią, kto tam jeździ jak pojawiają się typowo strzelcy/mundurówka co o AS nie ma pojęcia ? . Jechać pół Polski na duże my tu wy tu ?
 2. Też miałem problem, tak wtedy gdy zatruł się czadem. Potrzebna była mediacja pewnego sklepu z którym współpracował wtedy . Jakoś się udało po roku odzyskać graty.
 3. Chłopak znalazł sobie świetny pomysł na wakacyjny biznes. Pewnie kaska była potrzebna na wyjazd. Z własnego doświadczenia wiem, że niebiescy prawie zawsze ukręcą sprawie łeb jak jest poniżej 1000.
 4. Twoje dane ma, a jak nie ma adresu do wysyłki to zawsze może zwrócić przelew. Jak kupiłeś tą wydmuszkę m249 to zmartwię Cię, zdjęcia kradzione z ogłoszenia z 2014.
 5. Byłem tam kilka razy, zawsze odczucia były co najwyżej neutralne. Czułem się jakbym był tam nieproszonym gościem bo mniej więcej wiem czego szukam. Najlepsza sytuacja była gdy chciałem przymierzyć spodnie, dostałem szybkie pytanie "po co?" i czy jestem oglądaczem czy kupowaczem. Ogólnie drogo i sklep nastawiony jest na amatorów militariów którzy kupują coś pierwszy raz i nie są zorientowani
 6. Może ja podzielę się swoimi przemyśleniami. Kupiłem już sporo replik w sklepach i mam chrono radeckiego, zawsze sprawdzam replę po otrzymaniu. Od gfc miałem 2, z tego co pamiętam najprostsza cymka 028 i m4 od g&p, wyniki zawsze były z czapy od tego oferowanego w papierach, średnio o 60-70 fps w dół. Za to repliki od TG, rk-10s od boyi i pj46 trzymały dane z papierów. Oczywiście chronowane na 0 hop i kuleczkach 0,20 G&G. Więc ja do GFC po replikę nie wrócę
 7. Czego się spodziewać po specnie ? Odeślij do sklepu niech to naprawią albo wymienią.
 8. Jak wczoraj poczytałem na FB, MBC zawiesił działalność więc z testów nici
 9. Cytując klasyka, jak to jest to samo to po co przepłacać. Kilku kolegów tego serwisanta stworzyło ładną legendę o polerowaniu luf i ludzie się nakręcili.
 10. Bezpiecznik jest tam zbędny. Lipo używałem 11.1 25C, ładowarka alpha redox. Kosiarka to odpowiedni rof.
 11. Mocne lipo i zielona GG robią dobrą robotę. Trzeba pamiętać by wywalić bezpiecznik i robisz kosiarkę
 12. Dlatego 9 na 10 osób kupi ten http://deltashop.pl/p/414/688/luneta-pso-1-do-swd-4x24-lunety-celownicze-optyka.html
 13. tylko zauważ, że wtedy zapłacisz dodatkowo za wysyłkę. Tak ten rabat przy zakupie hurtowym to częściowo koszta wysyłki ... Szczerze to nawet za 113$ nie bawiłbym się w ściąganie tego widząc jak uszczelniono w ciągu ostatniego półrocza naszą granicę.
 14. Zamów 10 sztuk za 1130$ a daję Ci 90 % szans, że w gratisie od Państwa Polskiego dostaniesz vat (23%)
 15. Specna pozdrawia każdego kogo nie stać na VFC. Zresztą czego się po tym wynalazku spodziewać, może GFC zmnieniło fabrykę
×
×
 • Create New...