Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RadPod

Użytkownik
 • Content Count

  174
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zostawię dla potomnych,lufa BOYI NIE PASUJE DO BODY CYMY,lufa jest za szeroka,trzeba by dość ostro szlifować,przynajmniej w tym przypadku :)
 2. Pytanko,czy body od cymy 040 przyjmie lufę od Rk-01 ? Mam okazję dorwać po taniosci cyme na części i nie wiem czy warto.
 3. Wystarczy mi bieganie w samej MP5.Kolega chcial maskę pod którą wejdą okulary,nie odpowiadam za to co wyjdzie z tego połączenia połączenia :D
 4. Sprawdziłem,ESSy ICE wchodzą pod MP5.O dziwo,nie czuję przy tym dyskomfortu.
 5. Wyprzedały się,pisałem do sklepów bo sam mam na niego chrapkę ale nigdzie go nie ma i póki co nie planują nigdzie dostawy.
 6. RadPod

  Sklep WOJAK

  Witam wszystkich.Jakieś opinie na temat tego sklepu ? Ktoś kojarzy ? http://bunkierb.freecart.pl/
 7. RadPod

  Beryl

  To ten chwyt da się zdjąć z tego łoża ? U mnie kręcenie śrubą u dołu nic nie daje,a jak chce zdjąć nakrętkę z góry to kręcę całą śrubą.
 8. RadPod

  Beryl

  Nie wiem czy można to uznać za ciekawostkę,ale takie cudo znalazłem.Beryl z bakelitowym chwytem pistoletowym,widział ktoś coś takiego ? Czy po prostu przełożyli od jakiegoś AKMSa ? https://www.facebook.com/photo.php?fbid=266353467432095&set=pcb.266358347431607&type=3&theater
 9. Cześć wszystkim. Noszę się z myślą wymiany pasa PT-2 na TPPO,problem polega na tym że nie wiem czy zmieszczę na nim wszystko co teraz noszę. PT-2 mam w rozmiarze S i taki też chce kupić podkład TPPO,chce na nim zmieścić :Bandolier CQB na 4 magazynki do ak,worek zrzutowy M-2,kieszeń uniwersalną,kieszeń IKMZ,małe cargo poziome i jedną ładownicę na 2 magazynki do ak,wszystko od miwo praszki w systemie 25mm.Podpowie ktoś czy jakoś to upcham ?
 10. RadPod

  Gunfire.pl

  System właśnie zmieniali,zadzwoń do nich,mi obiecali że wyślą dzisiaj bądź jutro i paczka jest już gotowa do wysyłki.Naprawdę da się z nimi dogadać.
 11. RadPod

  Gunfire.pl

  Kilka razy kupowałem coś w trakcie promocji ale zawsze można było się dodzwonić czy dostać odpowiedź na pocztę,teraz dzwoniąc słyszę tylko że w kolejce jest ponad 700 osób.Chyba promocja ich przerosła. Edyta.Dostałem odpowiedź od gunfire czemu mają opóźnienie,ile tym prawdy,nie wiem,treść poniżej. ''Dzień dobry, Przepraszamy za opóźnioną odpowiedź. Zamówienie zostanie wysłane w pierwszej kolejności. Z tego miejsca chciałbym przeprosić za opóźnienie w realizacji zamówienia wynikające z przeniesienia magazynu do nowej lokalizacji połączonego z inwentaryzacją w dniach 13-23 kw
 12. RadPod

  Beryl

  Panowie takie pytanie na szybko,widział ktoś pomalowane beryle w kraju ? Na zdjęciach z misji czasem to widać a tutaj widziałem może raz na stoisku 5 BSP.
 13. RadPod

  Delta Force

  Istnieją..przeca nawet była gra Delta Force ! :D
 14. Panowie szybkie pytanko,kusi mnie kupić tą cymkę ale zastanawia mnie jedno.Łapie luzy na lufie ? Jeśli tak to jak sobie z tym radzicie ?
×
×
 • Create New...