Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Ogarnąłem sobie ostatnio lekko używanego SCARa-L od WE i mam pewien problemik z magazynkami. Mianowicie, gdy strzelam "na sucho", nie ma problemu, zamek normalnie wraca i się zamyka a gdy przełączę tryb w magazynku na trening bez kulek to robi pełny obieg i wszystko jest ok. Natomiast gdy naładuję maga kulkami w większości przypadków cały gaz po prostu ucieka i replika nie oddaje strzału. Najciekawsze jest jednak to, że czasem kilka bb zostanie normalnie wystrzelone a potem znowu cały gaz ucieka. W czym może być problem?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam,

Ogarnąłem sobie ostatnio lekko używanego SCARa-L od WE i mam pewien problemik z magazynkami. Mianowicie, gdy strzelam "na sucho", nie ma problemu, zamek normalnie wraca i się zamyka a gdy przełączę tryb w magazynku na trening bez kulek to robi pełny obieg i wszystko jest ok. Natomiast gdy naładuję maga kulkami w większości przypadków cały gaz po prostu ucieka i replika nie oddaje strzału. Najciekawsze jest jednak to, że czasem kilka bb zostanie normalnie wystrzelone a potem znowu cały gaz ucieka. W czym może być problem?

 

No proszę, a ja właśnie z tym samym problemem zakładałem konto. Dzisiaj dotarła do mnie replika SCARa od WE i jak powyżej - na sucho pięknie śmiga, a z BBkami (0,30ki od Guardera) nawet nie podaje poprawnie i albo się rozpadają, albo się zatykają. Napisałem odnośnie tego do sklepu z którego zakupiłem replikę i czekam od nich na odp. Jak nie odpiszą, to zadzwonię i przekażę czego się dowiedziałem. Ewentualnie mógłbyś napisać, co pozwoliło Ci się pozbyć owego problemu. Byłbym wdizęczny. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...