Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Hej posiadam Giete od JG z regulacja FPS ( po zlozeniu kolby widać srobke do kręcenia) czy warto podkrecac fps do Maxa ? czy wpłynie to negatywnie na Giete? nie wiem ile ma teraz FPS pewnie cos miedzy 350-400 ( tak jak możliwość regulacji) bo nic w niej nie rylem tak jak przyszla tak używam. nie chce w niej nic tuningowac wymieniac bo zbieram na eMke i do tego czasu musi wystarczyc. proszę o opinie i dziekuje za pomoc

Link to post
Share on other sites

To wszystko zależy od środowiska w jakim grasz. Jakie są limity, jakie jest nastawienie do fpsów czy grasz bardziej w lesie czy w budynkach.

400 fps nie powinno zaszkodzić Giecie.

Najlepiej dorwij kogoś z chrono, bo trzeba wiedzieć co się ma w replice. Różnica między 350 a 400 to sporo.

A jak nie ma chrono to niech kolega Ci strzeli w tyłek z 5m i potem sam zdecyduj z jakiej odległości będziesz strzelał do innych ludzi.

Link to post
Share on other sites

z bliskich odleglosci nie strzelam jakos sobie wkodowałem ze informuje słownie o trafieniu ( to się zmieni jak boczniaka Kupie) z tymi fps zaczelo mnie to zastanawiać bo na większych odległościach brakowało mi zasiegu i celności , kulki przeciwnika swistaly nad glowa a ja miałem wrazenie jak by nie dolatywaly moje. no i najbardziej mam stracha czy jak podkrece na Max te sprezyne to czy się nie przekręci na tamten swiat po 2-3tyg

Link to post
Share on other sites

Spróbuj. Może się okazać, że już masz ustawione max. Mam MP5 JG kupione w TG i też ma regulację. Dostałem ustawioną na maxa. Generalnie poszukaj kogoś z chronografem i zmierz na obu skrajnych ustawieniach. Może się okazać, że będziesz miał od razu możliwość szybkiej zmiany CQB/las.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...