Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Box 1200 yrd A&K


Recommended Posts

Dziś przyszedł wreszcie mój box :-)

Zewnętrzne wykonanie w porządku choć taśma na której jest nap wykonana jest słabo i bardzo ciężko ten nap się odpina, mam porównanie do ostrego pokrowca i może za dużo wymagam ;-) W moim boksie brakuje jednej śrubki mocujące pokrowiec do plastikowego korpusu. Ogólnie jak za tą cene jestem zadowolony, teraz pozostaje mi go przetestować w boju :-) Aha ciekaw jestem na ile starczy ten akumulator w boxie i ile czasu go ładować bo w instrukcji czas od 4-7 godzin jest trochę nieprecyzyjne a nie chce przedwcześnie uszkodzić pakietu.

Link to post
Share on other sites

Dziś trochę pobawiłem się nowym boxem w polu i po kilkunastu seriach całkowicie wywaliłem sound control wraz z tą rurką w której jest kabel.

Zwyczajnie magazynek wtedy nie nadąża z podawaniem kulek dlatego zostawiłem sobie ich podawanie na kablu z przycickiem :)

Link to post
Share on other sites

wrzuc foty jak to wygląda w srodku. Ewentulanie zrobić pakiecik 4,8V na ogniwach eneloop i z pakietu wyprowadzic dwa kable - jeden zasilanie boxa, drugi do ładowania. Nie musimy nic rozłączać do ładowania. Podobny patent zastosowałem w słuchawkach od z-tactical:

 

19624_1564196897187238_2222454995548113847_n.jpg?oh=efcf379af35a68e0ccfdf4ff810f74b2&oe=55C98CBF

 

603814_1564197007187227_6403555947181278761_n.jpg?oh=70393029526b5b7e8884e44fb5da810d&oe=55D1E8F2

Link to post
Share on other sites

Dobra panowie a czy 9v bateria ew akumulatorek 9v nie będzie za mocny do tego boxa ?

W drugim moim boxie taka bateria właśnie jest i nic się nie dzieje.

Nie chcę spalić silnika ale chyba te silniki i mechanizmy w nowych boxach a&k i tych starych są takie same ?

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Już postanowiłem i prawdopodobnie jutro będą przebudowywał zasilanie maga.

Kupiłem koszyk na 4 paluszki aaa i nim zastąpie ten pakiet fabryczny który defacto jest z takich 4 połączonych paluszków :)

Pewnie usłysze słowa krytyki że po kiego ten koszyk że to bez sensu ale mam już porządną ładowarkę mikroprocesorową do paluszków aa i aaa a akumulatorki panasonic eneloop mogę mięc naprawdę w dobrych cenach :) I w każdej chwili gdy te aku padną w polu można je będzie szybko wymienić na inne lub nawet zwykłe baterie.

Tylko trzeba trochę porzeźbić w boxie żeby koszyk się zmieścił.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...