Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hamilkar

Użytkownik
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by hamilkar

 1. CA już jest parodią, kto tam jeździ jak pojawiają się typowo strzelcy/mundurówka co o AS nie ma pojęcia ? . Jechać pół Polski na duże my tu wy tu ?
 2. Też miałem problem, tak wtedy gdy zatruł się czadem. Potrzebna była mediacja pewnego sklepu z którym współpracował wtedy . Jakoś się udało po roku odzyskać graty.
 3. Chłopak znalazł sobie świetny pomysł na wakacyjny biznes. Pewnie kaska była potrzebna na wyjazd. Z własnego doświadczenia wiem, że niebiescy prawie zawsze ukręcą sprawie łeb jak jest poniżej 1000.
 4. Twoje dane ma, a jak nie ma adresu do wysyłki to zawsze może zwrócić przelew. Jak kupiłeś tą wydmuszkę m249 to zmartwię Cię, zdjęcia kradzione z ogłoszenia z 2014.
 5. Byłem tam kilka razy, zawsze odczucia były co najwyżej neutralne. Czułem się jakbym był tam nieproszonym gościem bo mniej więcej wiem czego szukam. Najlepsza sytuacja była gdy chciałem przymierzyć spodnie, dostałem szybkie pytanie "po co?" i czy jestem oglądaczem czy kupowaczem. Ogólnie drogo i sklep nastawiony jest na amatorów militariów którzy kupują coś pierwszy raz i nie są zorientowani
 6. Może ja podzielę się swoimi przemyśleniami. Kupiłem już sporo replik w sklepach i mam chrono radeckiego, zawsze sprawdzam replę po otrzymaniu. Od gfc miałem 2, z tego co pamiętam najprostsza cymka 028 i m4 od g&p, wyniki zawsze były z czapy od tego oferowanego w papierach, średnio o 60-70 fps w dół. Za to repliki od TG, rk-10s od boyi i pj46 trzymały dane z papierów. Oczywiście chronowane na 0 hop i kuleczkach 0,20 G&G. Więc ja do GFC po replikę nie wrócę
 7. Czego się spodziewać po specnie ? Odeślij do sklepu niech to naprawią albo wymienią.
 8. Jak wczoraj poczytałem na FB, MBC zawiesił działalność więc z testów nici
 9. Cytując klasyka, jak to jest to samo to po co przepłacać. Kilku kolegów tego serwisanta stworzyło ładną legendę o polerowaniu luf i ludzie się nakręcili.
 10. Bezpiecznik jest tam zbędny. Lipo używałem 11.1 25C, ładowarka alpha redox. Kosiarka to odpowiedni rof.
 11. Mocne lipo i zielona GG robią dobrą robotę. Trzeba pamiętać by wywalić bezpiecznik i robisz kosiarkę
 12. Dlatego 9 na 10 osób kupi ten http://deltashop.pl/p/414/688/luneta-pso-1-do-swd-4x24-lunety-celownicze-optyka.html
 13. tylko zauważ, że wtedy zapłacisz dodatkowo za wysyłkę. Tak ten rabat przy zakupie hurtowym to częściowo koszta wysyłki ... Szczerze to nawet za 113$ nie bawiłbym się w ściąganie tego widząc jak uszczelniono w ciągu ostatniego półrocza naszą granicę.
 14. Zamów 10 sztuk za 1130$ a daję Ci 90 % szans, że w gratisie od Państwa Polskiego dostaniesz vat (23%)
 15. Specna pozdrawia każdego kogo nie stać na VFC. Zresztą czego się po tym wynalazku spodziewać, może GFC zmnieniło fabrykę
 16. Latarka z IR to mocna czerwona kropa którą widać z daleka (patrząc na wprost) laser jest w porównaniu do tego praktycznie niewidoczny
 17. hamilkar

  HPAirsoft

  ale tak bez paragonu ? Tam raczej 20 zł się nie zostawia .
 18. Pan Kamil bo o nim tu wspominasz chyba miał już temat w spornych. Można powiedzieć, że kupuje trupy później je reanimuje a następnie wymyśla historię na komisie ;)
 19. Kolega od kopii Sordin wrzuca to ogłoszenie hurtowo, widzę już 3 takie same w komisie
 20. Specna ? No sorry ale to niewiele lepsza opcja. Dołożenie do spartaca preclufy doda temu cudu koło 50% wartości
 21. hamilkar

  KSAwery

  Winy po stronie sprzedającego nie widzę, zrobił wszystko czego chciał kupujący. Panie KSAwery : kończ Pan wstydu sobie oszczędź. Nauka często bywa kosztowna .
 22. Specna aktualnie to najgorszy możliwy wybór (poza spartac). Jak podoba się PJ to go bierz, jak EA to tym bardziej. Pamiętaj, teraz jak najdalej od specny !!!
 23. ostatnio na TG była cena 300 PLN za A&K jak były dostępne i ceny 200 przy takim zainteresowaniu bym się nie spodziewał
 24. Nie wiem czemu polecacie jakieś inferno czy inne amerykańskie wynalazki za konkretną kasę jak tu mamy temat o naszej rodzimej produkcji. Mam mancrafta do v2 i bardzo sobie chwalę, jest bezawaryjny i bardzo stabilny (+ 5fps max )
×
×
 • Create New...