Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Chciałbym się zabrać za budowę DSG - I tu rodzi się pytanie: Co kupić? Wymaga to jakichś "specjalnych umiejętności przy składaniu? Bo GB v2 i v3 poskładać umiem, tuning jakiś robiłem (tłok, zębatki, ale na przeróżnych stronach pisze przy takowej zębatce bądź tłoku, że poskładanie tego wymaga doświadczenia. Proszę o wypowiedź tylko osoby które miały z tym styczność bądź znają się na tym.

Bazą jest robiona cyma 28a:

-Szkielet wzmocniony JG

-Zębatki torque up CLASSIC ARMY

-Tłok wzmocniony z amelinionową tuleją CM

-Wentylowana głowica tłoka JG

-Stalowa, łożyskowana prowadnica (łożyskowanie kulkowe) CM

-Cylinder 0 CM

-Doszczelniona głowica cylindra APS

-Dysza stock CM

-Wzmocniona listwa dosyłacz/popychacz JG

-Kostka stykowa + kable + wtyki ELEMENT

-Silnik standard SHS

Reszta stock.

Pozdro ;)

Edited by xrupiec
Link to post
Share on other sites

Pytanie kończymy znakiem zapytania :icon_wink:

 

1. Chodzą opinie, że DSG i short stroking lepiej montować w replikach z krótszymi lufami ze względu na krótszy ruch tłoka, co przekłada się na ilość wydmuchiwanego powietrza. Ile w tym prawdy? Ciężko stwierdzić.

 

2. Jest. Zważywszy na to, że musisz dokupić zębatkę DSG i dopasować ilość zębów na tłoku. Short stroking jest łatwiejszy w budowie, ale też musisz pokombinować.

 

3. Mocniejszą sprężynę bo FPSy na tych modyfikacjach będą mniejsze na stockowej, tłok z metalową listwą by dało się łatwo usunąć zęby, ja bym dokupił jeszcze tzw. hair trigger.

 

Pierwszy przykładowy filmik na

jak to powinno wyglądać.
Link to post
Share on other sites

Ok, dzieki.

Widzialem nawet na gfie specjalny tlok pod zebatke dsg od RA, wiec z tym nie bedzie problemu, a sama zebatke wezme od modify.

Hairtrigger? Zbyt wiele sensu w tym nie widze, moze dokupie speedtrigger od RA, powinno byc git, to nie musi byc jakas mega pro elo replika zeby trzeba bylo kliknac spust o 0,6 mm jak u jednego goscia :P A sprezyne? Powiedzmy 150 guardera - chyba bedzie ok :D

Jeszcze dwa pytania: Czy te moje zebatki ca o standardowym przelozeniu wpasuja sie w te od modify? I czy potrzeba jakas specjalna listwe dosylacza?

Jeszcze raz dzieki, pozdro ;)

Link to post
Share on other sites

Te speed triggery od RA to takie trochę lewe są, moim zdaniem... Żadnej na nich regulacji żeby dopasować do repliki. Mam dwa, w jedną replikę wszedł i działa bezproblemowo, ale żeby tak strasznie skrócił droge spustu to raczej nie potwierdzę... W druga replikę już nie podszedł tak "bez bicia"... Kostka po prostu zlatuje zanim zewrze styki-porównałem z oryginalnym językiem spustu i po prostu to od RA jest krótsze-do King Armsa nie podeszło z biegu... Widziałem gdzieś speed triggera ze śrubkami regulującymi(i tak by nie pomogły w tym wypadku) ale w RA ich brak... Choćy taki jak tutaj http://shop.ehobbyasia.com/speed-cnc-m4-m16-aeg-tunable-blade-trigger-black.html#.VU_WPknwH4Y

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...