Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SMITH & WESSON - Allegro


Recommended Posts

Kupiłem ten oto ASG: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59476403

I okazało się, że to zwykła super tania zabawka (chodzi mi o słowa w aukcji dotyczące wartości rynkowej) :/

Ale już kupiłem i za późno na zwroty itp.

Więc aby nie zepsuł się po xx szczałach przez plastikowy "tłoczek" czy coś nawet niewiem jak to nazwać... no właśnie - co to jest?

 

zdjęcia: http://files.inos.int.pl/pub3/asg

fotka 1 i 2: jak to "coś" wygląda po zdjęciu górnej części pistoletu.

fotka 3: ten dziwny "tłoczek" - co to jest?

fotka 4: chodzi o ten haczyk - on sie zwykle szybko łamie :/

fotka 5: ten haczyk (a raczej jego brak) z innego pistoletu

 

bardzo prosiłbym o pomoc bo nieznam się na asg, a wiem jedno: to się na 100% złamie, bo to jest 100% abs/plastik :( i czy da się to osobno dokupić? (może metalowe? :)

Link to post
Share on other sites

Wiesz naprawić ciężko bo to ogólnie jest syf...

fotka1 to jest cylinder

fotka2 zw

fotka3 tłok typowy jak dla kiepskiej jakosci zabawki

fotka4 zaczep tłoka

fotka5 możesz to kleić ale to raczej nic nie da.

 

Nprawiac raczej nie warto bo to po kilku strzałach sie zepsuje. Szkoda ze tak sie zaszela twoja zabawa z ASG, ale life is brutal and full of nieuczciwi sprzedawcy.

Link to post
Share on other sites
Jesli to będzie z metalu nie popsuje to reszty tego syfu?

Tłok nie może być ze stali, bo będzie za ciężki. A gdy będzie za ciężki, to będzie miał dużą bezwładonść, która spowoduje, że będzie wolniej się poruszał w cylindrze, co oczywiście ma wpływ na jego osiągi :wink:

Link to post
Share on other sites

identyczny 'pistolecik' jest do kupienia u mnie w sklepie spozywczym za 5zl :D omijaj szerokim łukiem takie aukcje!

 

nie radze wkladac do niego nic metalowego, bo to bezsens.

 

najlepiej kupic jakąś replike HPA z CG lub HG z TM

Link to post
Share on other sites
Pozbieraj sobie tak ze 130 zł i kup sobie glocka 17 TM.

 

Przeczytałem opisy i komentarze do tego ASG i chyba sobie go kupię na dobry początek :wink:

 

Co to tego mojego syffu z alla to jednak muszę przyznać, że wytrzymał kilka razy więcej niż poprzedni jeszcze gorszy syff :wink:

Do tego dodam, że zrobiłem mu troche "tuning" jeśli można tak to nazwać... jego fabryczna waga była tak niska, że chyba dwie baterie AA więcej od niego ważyły, więc rozkręciłem i dodałem ciężarek z inego syffu i jakoś to pasuje :P

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...