Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki do SR25 od PJ, a cięższe kulki


Recommended Posts

Witam

Moje magazynki odmawiają posłuszeństwa przy podawaniu kulek 0.40 i wyższych (testowane 0,40 rakiety professional oraz 0.43 betonowe madbulle). Przy kulkach 0,36 opróżnia całego maga, a przy wcześniej wymienionych nawet kilu nie chce wypchać. Po rozkręceniu widać, że kulki gdzieś blokują się i sprężyna nie może ich popchnąć, chyba ze uderzymy w maga i zaskoczy lub mag ustawi się do góry nogami. Podłożyłem kilka kulek pod prowadnice sprężyny, z marnym skutkiem. Przemyłem kulki, niby coś pomogło, ale z ledwie widocznym skutkiem więc nie obstawiam w te strony. Ktoś coś poradzi?

Pozdrawiam

Edited by Jubux
Link to post
Share on other sites

Sprawdź czy jak wsadzisz kilka kulek do magazynka to czy będzie poprawa. Normalnie je załaduj, ale nie ładuj do pełna tylko powiedzmy 1/4 czy 1/2. Jeśli będzie poprawa to prawdopodobnie sprężyna jest za słaba, by pchnąć tak dużą masę.

Możesz nawet zrobić obliczenia, by ustalić jaką masę sprężyna "uciągnie". Liczba kulek 0,36g razy 0,36g da nam właśnie tą masę. Potem możesz załadować liczbę kulek 0,4 odpowiadającą tej masie (lub troszkę mniejszą). Aczkolwiek taka zabawa z obliczeniami to raczej gra niewarta świeczki.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

@MarekMac, tak jak pisałem wcześniej, mag nie chce wypluć nawet kilku kulek (załadowanych 5-10), nie ładowałem całego maga.

@Wiciok, testowałem 0,40 rakiety i 0,43 Madbulle, u znajomego w snajpie Aresa to działa prawidłowo

 

Kulki ładują się dwu-rzędowo i zgaduje, że w jakiś sposób się zapierają o siebie i ściankę "tuneliku", albo "popuchacz", "prowadnica" (to coś na sprężynie co pcha kulki) staje kantem.

Edited by Jubux
Link to post
Share on other sites

Też miałem problem z rakietami 0.4 (tymi w czerwonym opakowaniu) w midach do SR25 PJ. Myłem, czyściłem, smarowałem, nic im nie pomogło, ale co ciekawe z rakietami 0.43 działają bez problemu.

To kwestia badziewnych kulek, a nie wagi, choć to, że na jednych rakietach działają bez zarzutu, a na drugich odmawiają współpracy kompletnie jest co najmniej zastanawiające.

 

Jak chcesz, to mogę sprawdzić je też na betonowych madbullach 0.36 .

Link to post
Share on other sites

Czyli będę musiał jeszcze przetestować z innymi kulasami :/ Ale czy Madbulle 0,43, które też testowałem i zachowywały się tak samo również są badziewne? Myślałem, że to coś lepszego od rakiet z którymi nigdy nie wiadomo.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...