Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wielki dystans


Recommended Posts

O takich grach jak napisałeś powyżej nie słyszałem, ale pewnie są - zazwyczaj takie rzeczy to na milsimach. Lecz jeśli chodzi ci o większy wysiłek podczas zwykłych gier airsoft w Warszawie, to polecam cotygodniowe strzelanki CQB w Killhouse (wygoogluj po więcej info) - może nie przebiegniesz 30 km, ale bieganiem przez 3h po dwóch piętrach zbudowanego tam miasteczka też się można spocić. Chociaż oczywiście wszystko zależy od podejścia i stylu gry.

Link to post
Share on other sites

interesuje mi taki tryb gry, gdzie celem jest nie zwalczenie wszystkych wrogów, a dokonanie zadania. i po to, żeby go wykonać zespoł powinien przejść dystans przez teren na jakim mogą być wróg. a może i nie być. dla tego że ty nic nie wiesz o celach gry dla wrogów

Link to post
Share on other sites

dzięki za odpowiedz. ale ja nie jestem pewien, że szukam dokładne milsima. dla tego, że to, w co ja grałem nie było nawet milsimom. co najmniej, my używali dla swoich gier większy teren od 10*10 km i więcej

Edited by HooDoo
Link to post
Share on other sites

HooDoo pierwsze ( i ostatnie ) ostrzezenie za analfabetyzm. Regulamin Forum wymaga stosowania Zasad Poprawnej Polszczyzny.

 

Zwykłe "jebanki" to raczej seria krótkich rozgrywek na ograniczonym terenie. Więc ilość przechodzonych kilometrów wielka nie jest.

Z milsimami też bywa różnie. Można odsiedzieć swoje na stacjonarnym posterunku, można też zrobić kilometry na obejściach wroga czy patrolach.

Link to post
Share on other sites

It's... for us ofc... somethin' like'...

Sorry, but does it mean that, if i'm not originaly from Poland, i should not even try to write in polish language ?

Sorry, but it's does mean that, if not i'm originally of Poland, i should not even trying to written on polish language ?

 

U_r sure that ur main lng is english? :icon_biggrin:

 

So U wanna see a huge different, cuz milsim's in Pl doesn't look like a US' milsim's ;) Just look or check on yt if U want to have more info about.

 

 

Edit# 1,2,3,4,5 Myślałem czy w slangu nie ma "originaly" ale nie ma... taka zagwozdka.

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Я уверен, что и английский не мой родной язык. Но, сдаётся мне, что количество людей на этом форуме, умеющих читать по-русски, еще меньше, чем грамотеев и прочих граммар-наци

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...