Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Z fotek wygląda jak Boyi. Tak. Jest wykonany z bkachy stalowej. Obsada lufy to Znal. Zawias kolby też znal. Kolba z blachy stalowej.

Co dostaniesz po zakupie, nikt nie wiem.

Jest coś takiego jak telefon. Zadzwoń i dopytaj co to dokładnie za korpus.

Link to post
Share on other sites

Cholera tam chińczyków wie, może im się pomyliło i dostałeś stalową :P Ale z zasady RK mają znalowe obsady - chyba że wersje S.

No i łapanie magnesu to też żaden wyznacznik... :D

Plastikowy zamek od sprężynowej Beretty UHC:

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odzew.

Rogaś-napisałem pytanie do krakmana ale wolałem mieć też informację z innego źródła.

Anyway, z odpowiedzi wynika że faktycznie obsada lufy i zawias jest z shitmetalu, a reszta ze stali. I tu moje kolejne pytanie czy w ogóle to się opłaca kupować, biorąc pod uwagę że chce wymienić stockowe body i kolbę w CM048 na to? Czy lepiej czaić się na jakąś okazję full steel w komisie (ale raczej amatorem tej opcji nie jestem, bo trochę mi się spieszy)

Link to post
Share on other sites

Powiem tak. Do korpusu Boyi miałem problem włożyć kompletny gb od Cymy, są pewne różnice w wymiarach.

Jak chcesz kolbe ramową i masz zamiar ją często składać i rozkładać to rób to delikatnie bo zawias tego nie wytrzyma.

Jeśli nie będziesz składał to możesz zespawać kolbe w pozycji rozłożonej :teeth:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...