Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Mam zamiar przesiąść się z mojej CM.028 na jakieś fajne M4. Do wydania mam maksymalnie 800zł. Czytałem dużo o Specnie i ludzie piszą, że to niczego sobie w miare dobra eMka. Ale wiadomo to chińczyk. Teraz pytanie: Czy ktoś z was miał do czynienia z tą eMką? Chodzi mi o model SA A05. Drugie pytanie: Jak jest spasowana? Jak jest z korpusem? I najważniejsze pytanie: Co w niej wymienić? Czy kable to druty jakie widać w Cymach czy może jakieś ładniejsze silikonowe kabelki?

Jestem typem gracza który nie lubi kupować wielu replik. Wolę kupić jedną i ulepszać ją. Czy specna jest podatna na tuningi?

Link to post
Share on other sites

To skoro nie znalazłeś tych informacji to albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo nie czytałeś ich w ogóle. Na wszystkie Twoje pytania są odpowiedzi w dwóch ogromnych tematach na tym forum. Trzeba się wysilić Ombre.

Link to post
Share on other sites
Mam zamiar przesiąść się z mojej CM.028 na jakieś fajne M4.

 

Nie dość, że nie czytałeś tematu o M4 SA to zignorowałeś regulamin. Ten dział jest dla POCZĄTKUJĄCYCH. Masz replikę, zacząłeś już przygodę z ASG. Teraz pora nauczyć się korzystać z innych działów.

 

Polecam wątek (link wyżej) i recenzję na portalu.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...