Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HOP_UP samoróbka, jak i czy warto.


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marynarz89:

Nie zwracaj uwagi na hop up w tanich replikach. Jażeli podają, że jest regulowany, to może coś działa. Mój M4 mial mieć hop-up ale okazało się, że ma właśnie w uszczelce "wypierdek", który nic nie daje. Odcięłem go (zwalniałby kulkę gdybym dorobił drugiego hopka...) i dorobiłem taki jak opisałem wcześniej :D.

Cóż będę musiał poszukać nowej lufy. Przemiłowałem się do środka lufy cienkim pilnikiem do metalu. Miał być otwór ok. 2x1mm ale spiłowany, cienki metal spłaszczył się i ostatecznie wyszedł kwadrat 4x4 :evil:.

Link to post
Share on other sites

Ja w mojim M16 A1 zrobiłem hopa.... łatwo go zrobić (opisałem to we wcześniejszym poście). Miałem 25 m a teraz mam 35m więc warto się troszke potrudzić i zrobić tego hopka, to naprawde fajna sprawa :D niestey gorzej z kalibracją tego, tak alby kulka leciała w miare prosto, daleko......

Link to post
Share on other sites

Witam

Zająłem się przetłumaczaniem tekstu jak zrobić hu na stronie

http://www.classicairsoft.net/Articles/hopup/index.htm

I mam pewien problem

Wydaje mi sie, że autor tłumaczenie pomylił się. Czy na tym wykresie wersja A lotu kulki jest na prawde najleprza? wydaje mi się, że powinien to być tor lotu B. a jak przegladam tego angielskiego jpg to tam jest chyba ze wlasnie B jest najleprze (tylko tyle zrozumialem bo zobaczylem znak podobny do B w okolicach naszego A i C). Co wy o tym sądzicie

I jeszcze jeden problem jak przetłumaczyć poniższy fragment:

The discrepancies with A and C mean that they are no longer hitting the target properly, and the hop-up must be adjusted.

wiem co znaczy każde słowo z osobna ale nie umiem ubrać tego w słowa w naszym ojczystym języku (nie html :P),

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...