Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

 

kilka dni temu zamówiłem i już otrzymałem moją używaną replikę w modelu podanym wyżej. Jako że była to raczej opłacalna cena to brałem w ciemno, chociaż nie omieszkałem sprawdzić gościa który wystawił ofertę i dokładnie przejrzeć opisu.

 

Jednak jakkolwiek z shotgunem którego też dorzucił nie ma żadnych problemów, MP5-ka po prostu nie strzela. Naładowałem akumulator na full, załadowałem magazynek podkręcony na max (Hi-Cap), przestawiłem selektor i spróbowałem strzelić. Usłyszałem silnik ale nie została wystrzelona żadna kulka. Sprawdziłem wyciorem też wcześniej, ale po tym zrobiłem to znowu. Kulek zaciętych gdzieś nie było. Po dokładniejszych oględzinach repliki i otworzeniu komory z Hop-Up'em znalazłem tam przyklejony kawałek taśmy, jednak chyba był tam tylko po to aby nie ruszał się regulator.

 

A więc, tu jest pytanie. Co do diaska mogło jej się przydarzyć, a jeśli jest mniej lub bardziej sensowny plan - czy lepiej gonić gościa który ją mi wcisnął czy spróbować w serwisie?

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Zapytaj go o akumulator.

 

Podobno kupował razem z repliką (dokładnie nie wyjaśnił czy był dodany czy kupił oddzielnie), jeśli ktoś wie jaki jest dodany (jeśli jest) to czy to Firefox'a Ni-Mh?

 

Dla mnie nie do końca jest jasna Twoja wypowiedź - czy replika wykonała pełen cykl? Czy silnik sobie chodzi luźno? Czy może tylko silnik sobie cyknął i nie ma żadnej innej reakcji?

 

Silnik brzmiał jak normalnie przy strzale.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...