Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-12 kilka problemików.


Recommended Posts

Siema, mam 2 problemy dotyczące RK-12, otóż:

- Mam problem z rękojeścią czy jak to nazwać tą z przodu (ABS) i górna jej część rusza mi się lekko na boki, tak powinno być, czy może ktoś miał taki problem?

- Druga rzecz to to, że np. celuje w puszkę z 10m to gdy celuje idealnie w nią kulka leci mi bardziej w lewo, muszę celować parę centymetrów w prawo, niewiem czemu tak jest, proszę o szybkie odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Kolego, mechaniczne przyrządy w replikach są dla wyglądu. Zaprojektowane pod balistykę broni palnej. W replikach są tylko dla formalności, z balistyką kulki żadko w jakimś stopniu się pokrywają. Jeśli regulowałeś i nie dało rady, bo kulki dalej idą swoim prostym torem obok, to niestety nic nie da się poradzić, bez doczepiania optyki. Jeśli kulki nie uciekają po lini prostej, tylko je zawija po kilku metrach, to faktycznie wina gumki. Sutek nie naciska na kulkę idealnie od góry, tylko z lewej, potęgując efekt podkręcenia w tamtą stronę.

Link to post
Share on other sites

Wcześniej bylo dobrze tylko po kilku strzelaniach się tak zrobiło, i faktycznie z tego co pamiętam (bo dawno nie strzelalem ) To wystrzeliwuje na lewo i ściąga ją na prawo, bawiłem się trochę wyciorem, może dotknąłem gumki i poprostu się zruszyła.

 

Jeśli ktoś może to poda linka do demontażu, żeby dostać sie do gumki hopka, bo niemogę znaleźć, ciężko znaleźć coś o tym RK-12 w necie.

Edited by dziuby300
Link to post
Share on other sites

Rozebrałem, złożyłem od nowa, gdy będe miał kulki to to sprawdzę i dam znać, tylko mam teraz problem z rękojeścią z przodu dolną, ma ktoś może tą replikę i mi powie jak to włożyć, aby ten metal, co go utrzymuje się nie ruszał, tam powinien być jakiś bolec? Mam jeden w ksztalcie litery L tak jakby ( taki metalowy mały ) Ale nie wydaje mi się, żeby to było od tego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...