Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 17 APS (acp601) brak przeładowania po strzale


Recommended Posts

Witam, jestem zielony w gaziakach, potrafię tylko wyczyścić i nasmarować swojego glocka. Tak jak w temacie pojawił się następujący problem, a oprócz tego kreci się dysza, nie wiem czy tak ma być, więc proszę o pomoc. Zauważyłem, że jak dziurka od dyszy jest skierowana ku górze to glock dział normalnie, proszę się nie śmiać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

http://www.fotosik.p...70070e06f43581b

Zdjęcie dyszy, chodzi mi o to że po kilku strzałach zmienia swoją pozycję, a wedy ten otwór w dyszy u góry jest od strony zamka. Po każdym strzale replike muszę przeładować ręcznie, bo zamek nie odbija.

 

ten czerwony element u ciebie składa się z dwóch części? w sensie jak obracasz te część czerwoną widoczną przez otwór to się częśc którą naciska widoczna sprężyna nie obraca?

Link to post
Share on other sites

nie o to mi chodziło.

 

czy ta część czerwona jest jednym elementem? on się nazywa "rocket valve" i na moje oko wystaje za bardzo w otwór.

 

tak wygląda sprawny z acp:

 

b-aps-ac005-nozzle-details3.jpg

 

albo złamał się ten rocket valve (dlatego pytam czy wydaje ci się że jest cały), albo złamała się ramka która go trzyma.

 

poniżej masz zaznaczony rocket valve (czerwony) oraz ramkę (czarny)

 

jS1gDQL.png

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...