Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zakup repliki w Polsce


Recommended Posts

Witam,

Od dawna myślałem nad kupnem repliki asg. Dużo czytałem o prawie niemieckim (mieszkam w Niemczech) i jest to dosyć rygorystyczne prawo. W Niemczech ceny są minimum 30% wyższe niż w Polsce. I stąd moje pytanie. Czy legalny jest zakup repliki w Polsce i przewiezienie jej do Niemiec i strzelanie sie ze znajomymi ? Czy trzeba coś później robić z repliką ? Czy znacie jakieś tanie sklepy w Niemczech ?

Link to post
Share on other sites

A Twój post w jakim celu został napisany? Jak zwykle pseudo hejterskie cebulaki muszą się zawszę wtrącić z jakąś dziwną wypowiedzią....

Ciekawe, że mój post nie był nawet w połowie tak napastliwy jak twój. Raczej to Twój post doskonale opisuje to co Ty napisałeś....

Link to post
Share on other sites

Nie chcę tu nikogo krytykować, żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał. Czy wchodząc na jakiekolwiek wątki na tym forum musimy być narażeni na czytanie przepychanek między nadgorliwymi użytkownikami? Może opinie dotyczące sensowności wypowiedzi zostawmy moderatorom forum. Taka moja mała sugestia. W końcu to ich działka i ich forum. Więc dlaczego jeden użytkownik ma drugiego pouczać odnośnie pisania postów na forum? Mody są od tego.

Edited by Guest
Link to post
Share on other sites

tak btw, w Niemczech mozna sie bawic w asg tylko na prywatnych terenach. W sensie, że nie mozesz sobie pojechac z kolegami do byle jakiego lasu :)

Musi to byc teren przystosowany i przeznaczony do tego typu zabawy.

Jak kupisz replike w polsce, to nie mozesz jej przewiezc do NIemiec. NIe spelnia norm prawnych.

Niby jest jakas opcja ze atestuja repliki ale wyjdzie Cie to mniej wiecej tyle samo co kupno repliki w Niemczech.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...