Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam chciałbym udoskonalic moja replike od spartaca, glowne załozenie to CQB z limitem do 350fps, replika jest teraz fullstock, nie znam sie na tuningowaniu, a jest to wazne :icon_wink:, do wydania mam około 600zł

( jezeli bedzie taniej to tez moze byc :icon_razz: )

 

Chcę zeby replika działała jak nalezy, i była wygodna w uzytkowaniu :)

Edited by Perlikk
Link to post
Share on other sites

Dawno kupiłeś replikę? Jak niedawno to odsyłaj sklepowi i niech zwrócą kasę. Dołóż te 600zł do tych, które zwrócą i kup porządną replikę.

Jeśli jednak bardzo chcesz mieć to coś, to zmień sprężynę na słabszą (jakieś M90-100), kup lepsza gumkę HU, batkę LiPo (wraz z ładowarką), zmień okablowanie i wywal bezpiecznik. Z tych rzeczy tylko spręzyna wpływa na fpsy, ale pozostałe i tak się przydadzą.

Link to post
Share on other sites

Ja bym polecił sukę od Boyi (RK-01) (bodajże na azteko jest promocja 470zł, ale nie wiem jak z jej "stalowością"). Nie dość, że ma kompaktowe wymiary, to jest nieźle wykonana. Do tego nie duży tuning (akumulator, ładowarka, gumka, przewody i podstawowy serwis, czyli podkładkowanie i smarowanie.

Link to post
Share on other sites

Ja mam spartaca-07 i jestem bardzo zadowolony. Używam go jedynie w lesie, bo w mojej grupie jakoś nie organizujemy CQB. Ma ogromny zasięg i celność, 420 fps na kulkach 0.25. Jedyną jego wadą jest to, że się rozpada. Trzeba być z nią delikatnym, ale można wymienić body na metal i będzie lepsza, niż inne polecane karabiny w podobnym przedziale cenowym.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...