Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Fps już wiem u mnie max 450. Tylkocnie wiedziałem że na plastikowe się strzelają no ale już wiem przeczytałem i nie będę jej do tych zabaw używać. Ale dziękuję za szerszą wypowiedź co do kulek ;-). Po pracy dziś sprawdzę Walthera tak jak pisał kolega wyżej

Link to post
Share on other sites

1. Sprawdź czy przypadkiem ręką nie zachaczasz dźwigni zrzutu zamka bo widać tak jakby zamek normalnie zatrzymał się na zaczepie zamka. Chwyć pistolet tak, aby ręką nie dotykać zamka i jego okolic oraz minipulatorów.

2. Sprawdź czy nie jest zabrudzony lub uszkodzony zaczep zamka - może jakaś sprężynka się zawinęła etc.

 

Pierwsze co to jednak sprawdź punkt 1.

Wielu ludzi ma tak, że zaczepia właśnie tą dźwignię i zamek np. nie zostaje po ostatnim strzale w tylnym położeniu lub zatrzymuje się po każdym strzale.

Link to post
Share on other sites

Ręką trzymam prawidłowo zamka nie dotykam, ale jak przytrzymam zamek bardziej w dole to śmiga normalnie. a jak się tam zatrzyma to czuć jak by coś w środku go blokowało jakaś guma czy nie wiem co tam może być :P

 

Jak zdjąć górę ? by sprawdzić ten zamek.

Link to post
Share on other sites

To nagraj go jak wiatrówkę opierasz rękojeścią o kant stołu - tak, aby magazynek nie dotykał stołu.

Trzymasz ją za chwyt palcami a spust naciskasz palcem drugiej ręki.

 

Jeżeli jak nie dotykasz (trzymasz niżej) zaczepu zamka i działa to winą tutaj jest chwyt.

 

Mam podobnie jak z CZ'ki przesiądę się na Glocka lub MAG'a czy USP.

 

Poważnie nie mówię tego ze złośliwości, a zwyczajnie to może być problemem i nie ma sensu kombinować z rozbieraniem wiatrówki na części pierwsze.

Link to post
Share on other sites

A ja zapytam tak od podstaw, wiatrówka przesmarowana? Zwłaszcza zamek wzdłuż krawędzi, że tak je nazwę amatorsko "ślizgowych"? Ja miałem takie efekty na replikach z CO2 - długo nie smarowane, trochę syfu się zebrało i w efekcie zamek wyhamowywał na zaschłym smarze i brudzie. Po wyczyszczeniu i przesmarowaniu śmiga aż miło i dojeżdża do końca.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...